حجت الاسلام صدیقی، رئیس ستاد نهی از منکر: اکنون، زمان ورود تمام قد «آمران به معروف» به میدان جنگ نرم فرارسیده

ایرنانوشت:رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: اکنون زمان آن رسیده است که آمران به معروف به صورت تمام قد به میدان جنگ نرم بیایند و دیگر نباید منتظر امکانات و تجهیزات خاصی باشند. صدیقی افزود: دشمن در وقایع اخیر به دنبال انداختن پرچم ولایت بود و اثبات کرد برای نابودی معروف‌ها و تبدیل منکرها به معروف به میدان آمده است.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: آمران به معروف باید چهره مردمی داشته باشند تا بتوانند بر دلها اثرگذاری کنند.

حجت الاسلام کاظم صدیقی روز شنبه در نشست با دبیران ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های خراسان رضوی افزود: دبیران امر به معروف باید از جنس مردم و در میان آنها باشند تا ارتباطی صحیح بین مردم و حکومت اسلامی ایجاد کنند.

وی ادامه داد: همه مشکلات در مقابل اراده خداوند کوچک است و می توان با اتکا بر این نعمت بر هر مشکلی غلبه کرد.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: اکنون زمان آن رسیده است که آمران به معروف به صورت تمام قد به میدان جنگ نرم بیایند و دیگر نباید منتظر امکانات و تجهیزات خاصی باشند.

صدیقی افزود: دشمن در وقایع اخیر به دنبال انداختن پرچم ولایت بود و اثبات کرد برای نابودی معروف ها و تبدیل منکرها به معروف به میدان آمده است.

وی ادامه داد: اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن برای مردم مشخص شود، این اقدام، کارآمدترین شیوه تعامل خواهد بود و جامعه در خواهد یافت که بدون این فریضه ضرر می کند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: خداوند بی تفاوتی را در جامعه نمی بخشد و مطابق روایات آنجا که خدا ظالمی را عذاب می کند، فرد بی تفاوت به ظلم را همان جا مورد عقوبت قرار می دهد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲-۰

کد خبر 1705284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =