روایت فرمانده نیروی هوافضای سپاه از علت «تحریم رستم قاسمی»

فارس نوشت:سردار حاجی‌زاده گفت: سردار قاسمی عمر بابرکتی داشت و از ابتدای انقلاب قریب به چهار دهه عمر خویش را در راه خدمت به مردم صرف کرد. 

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران درباره ویژگی‌های شخصیتی سردار رستم قاسمی، گفت: وی عمر خود را وقف خدمت به مردم کرد و از دوران نوجوانی که ۱۶ سال سن داشت وارد جبهه‌ها شد تا از کشورمان دفاع کند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به خدمات سردار قاسمی در عرصه‌های مختلف بیان کرد: پس از دفاع مقدس، مشغول سازندگی شد و بسیاری از فعالیت‌های عمرانی کشور مانند سدسازی‌ها، پل‌سازی‌ها، بنادر، راه‌سازی‌ها و طرح‌های پالایشگاهی و پتروشیمی‌ها اثر زحمات او است.

وی ادامه داد: سردار قاسمی عمر بابرکتی داشت و از ابتدای انقلاب قریب به چهار دهه عمر خویش را در راه خدمت به مردم صرف کرد.

سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه سردار قاسمی همواره در طول دفاع مقدس و پس از آن، مشغول جهاد و تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم بود، تصریح کرد: آثار زحمات و فعالیت‌های سردار قاسمی در آبادانی جزایر مشهود است و آبادانی بسیاری از جزایر حاصل فعالیت‌های او است.

وی با اشاره به نقش سردار قاسمی بی‌اثرکردن تحریم‌ها خاطرنشان کرد: او در بی‌اثر کردن تحریم‌ها نقش داشت. اگر در عرصه فعالیت‌های مهندسی، سدسازی، راه‌سازی و بسیاری از کارهای بزرگ امروز تحریم نیستیم، به علت بی‌اثر کردن تحریم‌ها در این عرصه بوده است که ناشی از فعالیت‌های مرحوم رستم قاسمی و امثال او است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر چرایی تحریم سردار رستم قاسمی توسط آمریکا بیان کرد: هر فردی که در کشورمان بتواند با فعالیت خود برای نظام مفید باشد جزو دشمنان آمریکا محسوب می‌شود. به همین دلیل، آمریکایی‌ها و ایادی او با تحریم، تخریب، ترور شخصیت و هر راه دیگری با اینگونه افراد مقابله می‌کنند. در واقع، او تحریم شد چون تحریم‌ها را بی‌اثر کرده بود.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1706193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =