۲۸ نفر
۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
گچبری دستی خانه‌ی لوکس در ولنجک تهران

گچبری یکی از هنرهای اصیل و زیبایی است که در خانه‌ها و سایر ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این هنر موجب زیبایی بخشی به سقف، دیوار و سرستون‌ها می‌شود. ساخت صفحات گچبری به دو روش دستی و پیش‌ساخته انجام می‌شود. امروزه گچبری دستی در مقایسه با گچبری پیش‌ساخته طرفداران مخصوص به خود را پیدا کرده است چراکه افراد نیبت به زیبایی بی‌نظیر و هنر منحصربه‌فرد آن آگاهی یافته‌اند. گچبری به روش دستی در خانه‌های کلاسیک و لوکس در سراسر ایران مورد استقبال قرار می‌گیرد و یکی از نمونه‌های بی‌نظیر آن، گچبری دستی در گرانترین خانه ‌ی ولنجک تهران است. اصولاً قسمت‌های گچی خانه‌ها، بدون گچبری بسیار ساده هستند. ازاین‌رو بهترین کار این است که باتوجه‌به سبک و دکوراسیون خانه خود، از صفحات گچبری برای افزایش زیبایی منزل استفاده کنید.

مهم‌ترین نکات در سفارش صفحات گچی تزئینی و زیبای این خانه در ولنجک تهران، انتخاب طرح مناسب، استفاده از مصالح باکیفیت و مرغوب و سپردن کار به استادکار ماهر است. درصورتی‌که یکی از این موارد مورد توجه قرار نمی‌گرفت، لقب زیباترین گچبری دستی برازنده این خانه نبود.

گچبری سقف در گران‌ترین خانه‌ی ولنجک تهران چگونه است؟

گچبری دستی در گرانترین خانه ‌ی ولنجک تهران در بخش سقف به زیبایی هرچه‌تمام‌تر انجام شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ به همین جهت سقف بیشتر خانه‌های این منطقه دارای صفحات گچی تزئینی به روش دستی است. طرح‌های متنوع زیادی وجود دارد که برای گچبری سقف خانه‌های گران که جلال و شکوه زیادی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند تا شیک ‌بودن و اصالت سبک خانه به چشم آید. در سقف خانه‌های گران ولنجک تهران، از نقش‌ونگارها و طرح‌های سنتی و طرح‌های نوین و گاهی تلفیق سنتی و نوین استفاده شده است. البته این موضوع را نمی‌توان کتمان کرد که امروزه طرح‌های ساده و مینیمال، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است و معمولاً اکثر افراد برای گچبری خانه‌های گران‌قیمت خود از طرح‌های ساده اما جذاب استفاده می‌کنند.

گچبری دستی خانه‌ی لوکس در ولنجک تهران

ویژگی مهم طرح‌های ساده گچبری برای سقف این است که علاوه بر زیبایی، موجب چشم‌نوازی دکوراسیون این خانه شده است. درواقع صاحبان این خانه لوکس در ولنجک توانسته‌اند دکور مناسب و دلخواه خود را به‌راحتی با این طرح‌ها هماهنگ کنند. درصورتی‌که سقف خانه به‌صورت صحیح با گچبری آراسته و زیباسازی نشود، موجب بر هم‌ خوردن نظم و سبک خانه خواهد شد. بخشی از زیبایی خانه گران‌قیمت ولنجک تهران به علت استفاده صحیح و اصولی از صفحات گچبری به روش دستی است.

گچبری دیوار در گران‌ترین خانه‌ی ولنجک تهران

دیوارها نقش اساسی در دکوراسیون داخلی خانه‌ها ایفا می‌کنند. قطعاً شما نیز به این موضوع توجه کرده‌اید که وقتی لوازم منزل را در جای خود قرار می‌دهید، در پایان به دیوارها نگاهی می‌اندازید و خالی بودن آن‌ها نظر شما را جلب می‌کند. معمولاً برای خالی نبودن دیوارها از انواع تابلوها همچون تابلو عکاسی، تابلو نقاشی و موارد مشابه استفاده می‌کنند؛ اما گزینه دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند بر زیبایی دیوارها اثر گذارد. گچبری دستی در گرانترین خانه ‌ی ولنجک تهران روی دیوارها نیز انجام شده است و زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

گچبری دستی خانه‌ی لوکس در ولنجک تهران

این روزها اغلب مردم از قاب‌های گچبری شده برای دیوارها استفاده می‌کنند که علاوه بر زیباسازی دیوارها، می‌توانند فضای خوبی را برای تابلوها، تلویزیون و اکسسوری‌ها ایجاد کنند. در گران‌ترین خانه‌های ولنجک از قاب‌های گچبری شده برای پشت تلویزیون استفاده شده است تا بتوانند تلویزیون را روی دیوار نصب کنند. طرح‌های ساده برای گچبری دیوار در شیک‌ترین خانه‌های ولنجک تهران، طرفدار بیشتری دارد و خبری از طرح‌های سنگین و پرکار نیست؛ اما هنوز نیز در برخی خانه‌ها از طرح‌های پیچیده کلاسیک استفاده می‌شود.

گچبری بخش‌های فرعی در خانه‌های شیک ولنجک

گچبری دستی در گرانترین خانه ‌ی ولنجک تهران علاوه بر سقف و دیوار پذیرایی، برای سایر فضاها مورد استفاده قرار گرفته است. از گچبری به روش دستی به‌منظور زیباسازی بیشتر آشپزخانه، سرستون‌ها، راه‌پله‌ها، فضای اتاق‌خواب‌ها، فضای اتاق مهمان، توالت و حمام نیز استفاده شده است. به‌طورکلی تمام فضاهای این خانه به گچبری مخصوص به خود نیاز داشته‌اند و هر فضا متناسب با دکوراسیون و متراژی که دارد، از طرح ویژه و مختص به خود بهره برده است. حمام و سرویس بهداشتی این خانه لوکس به‌هیچ‌عنوان به طرح‌های شلوغ نیازی نداشته‌اند و طرح گچبری آن‌ها به‌صورت بسیار ساده کار شده است. طرح گچبری‌های آشپزخانه و اتاق‌ها هم با طرح گچبری پذیرایی هماهنگ شده‌اند تا جلوه بیشتری ایجاد کنند. گچبری‌های سرستون‌ها، راه‌پله‌ها و سایر فضاهای این‌چنینی نیز با دیگر بخش‌های خانه متناسب‌سازی شده‌اند.

گچبری دستی خانه‌ی لوکس در ولنجک تهران

گران‌ترین خانه‌ی ولنجک تهران از گچبری‌های زیبا و منحصربه‌فردی برخوردار است که نشان‌دهنده اصالت و زیبایی این خانه است. حتی صفحات گچی تزئینی به روش دستی به‌کار رفته در فضاهای مختلف این خانه، موجب افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی آن شده است.

جزئیات بیشتر در مورد گچبری دستی در گران‌ترین خانه‌ی ولنجک تهران

طبق مشاهدات و بررسی‌ها، از گچبری دستی در گرانترین خانه ‌ی ولنجک تهران و بسیاری خانه‌های دیگر برای افزایش زیبایی استفاده شده است. گچبری به روش دستی می‌تواند به خانه شما اصالت و زیبایی بسیاری ببخشد و تفاوتی ندارد که خانه شما در کدام منطقه از کدام شهر قرار دارد. درهرصورت یک طرح گچبری خاص برای منزل شما وجود دارد که با اجرای آن می‌توانید زیبایی خانه خود را دوچندان کنید. به‌طورمعمول خانه‌های گران‌قیمت از زیبایی داخلی بسیاری برخوردار هستند و به‌منظور زیباسازی آن‌ها از صفحات گچبری استفاده می‌شود.

اجرای گچبری به روش دستی در گران‌ترین خانه‌ی ولنجک تهران موجب ظرافت بی‌حدوحصر و چشم‌نوازی آن شده و افراد بسیاری این خانه زیبا را دوست دارند؛ طرح‌ها و نقش‌ونگارهای مورد استفاده در صفحات گچی تزئینی این خانه موجب شده تا گران‌ترین خانه‌ی ولنجک تهران بر سر زبان‌ها قرار گیرد. شما می‌توانید اصالت را به همراه زیبایی و معماری فوق‌العاده ظریف در این خانه تماشا کرده و از آن لذت ببرید.

هزینه و قیمت گچبری

قیمت گچبری نیز ازجمله موارد مهمی است که بسیار موردتوجه است و باید گفت قیمت ساخت صفحات گچبری به عواملی همچون دستمزد استادکار، قیمت مصالح، متراژ فضا و میزان زمان مورد نیاز برای ساخت بستگی دارد. نمی‌توان قیمت واحدی را برای گچبری‌ها اعلام کرد؛ اما می‌توان چنین گفت که هرچه متراژ کار بیشتر و طرح مورد نظر شما پیچیده‌تر باشد، هزینه اجرای آن نیز افزایش می‌یابد.

هر کار و فرایندی به استادکار ماهر و تیمی حرفه‌ای نیاز دارد؛ گچبری نیز جزو کارهایی است که به ظرافت، مهارت و سلیقه نیاز دارد. رضا پارسائی با تیمی مجرب و ماهر با حدود ۲۰ سال تجربه در حرفه گچبری دستی با انجام گچبری دستی در گرانترین خانه ‌ی ولنجک تهران توانسته اثری زیبا و شاهکاری بی‌بدیل را به نمایش گذارد. شما می‌توانید با تماشای نمونه کارهای رضا پارسائی به او و تیم ماهری که دارد اطمینان کنید و با خیالی آسوده گچبری‌های خود را به ۲۰ سال تجربه این شخص بسپارید برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره ۰۹۱۲۱۶۷۵۶۰۱ در تماس باشید. همچنین می توانید برای دیدن نمونه کارها به سایت https://www.rezaparsaei.com/ مراجعه فرمایید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1707970

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =