«اعلان قرمز اینترپل» برای حمید فرخ نژاد»، صادر می‌شود؟ / هشدار رسانه اصولگرا: ... او «به ریش همه‌تان خواهد خندید»

مشرق نوشت: تنها راهکار نمایش سریال تولید مشترک پلت‌فرم پرحاشیه فیلیمو، طرح شکایت توامان توسط محمدرضا منصوری (تهیه‌کننده) و فیلیمو به صورت همزمان است تا از طریق سازوکارهای قضائی بازیگر فراری به دلیل عدم پایبندی به تعهداتش محکوم و تعقیب قضائی او از طریق مراجع عالی بین‌المللی دنبال شود. به این ترتیب اعلان قرمز اینترپل برای بازگرداندن این بازیگر به صدا در می آید.

شواهد و قرائن نشان می‌دهد فرخ‌نژاد با فریب‌دادن ضابطان قوه قضائیه از کشور خارج شده و برخلاف سایر نهادهای نظارتی این ارگان به دلیل دهن‌کجی اخیر این بازیگر، هیچ مماشاتی با عوامل سازنده این اثر نخواهد داشت.

تنها راهکار نمایش سریال تولید مشترک پلت‌فرم پرحاشیه فیلیمو، طرح شکایت توامان توسط محمدرضا منصوری (تهیه‌کننده) و فیلیمو به صورت همزمان است تا از طریق سازوکارهای قضائی بازیگر فراری به دلیل عدم پایبندی به تعهداتش محکوم و تعقیب قضائی او از طریق مراجع عالی بین‌المللی دنبال شود. به این ترتیب اعلان قرمز اینترپل برای بازگرداندن این بازیگر به صدا در می آید.

قطعا ضمانت و ریش گروگذاری برای خروج فرخ‌نژاد با واسطه‌گری عوامل سازنده سریال امنیتی سقوط صورت پذیرفته و حامیان اصلی و سفارش دهندگان اثر از مواضع خود عقب‌نشینی نخواهند کرد.

اگر سریال سقوط با سیاست همیشگی مماشات به نمایش درآید و عدم پایبندی این بازیگر به قراردادش به صورت شکایت رسمی مطرح و اعلان قرمز بازگرداندن این بازیگر محقق نشود، به یقین فرخ نژاد به ریش کلیه کارگزاران، واسطه‌ها، پااندازهای عقد قرار داد چندین میلیاردی و خروجش از کشور خواهد خندید و در این شرایط به الگوی دیگران تبدیل خواهد شد.

لذا بر اساس قراردادهای امضاشده، چون پخش و نمایش این اثر به مخاطره افتاده و گستاخی بزرگی از سوی بازیگرش رخ داده، فیلیمو موظف به پیگیری قضایی در این زمینه است. احتمالا مماشات و عقب نشینی در روند پرونده شکایت از فرخ‌نژاد بر سایر احکام و تصمیمات احتمالی درباره پلتفرم مساله ساز و پرحاشیه فیلیمو بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1708637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =