انتقاد وزیر کشور از «تهدید کسبه و راننده کامیون‌ها در جاده از سوی ضدانقلاب برای اعتصاب»

فارس نوشت : وحیدی، وزیر کشور گفت: یکی از مظاهر اصلی دیکتاتوری همین گروهک‌های تروریستی معاند هستند که در اغتشاشات اخیر نقش داشتند. ملاحظه می‌کنید که کسبه می‌خواهند مغازه‌شان را باز کنند ولی این‌ها تهدیدشان می‌کند که اگر مغازه‌تان را نبندید، کسب‌وکارتان را به هم می‌ریزیم.

وزیر کشور با اشاره به تهدید کسبه از سوی ضدانقلاب گفت: قطعاً کسبه و بازاریان ما به تهدیدهای ضدانقلاب برای اعتصاب توجه نمی‌کنند و تیر آن‌ها به سنگ خورده ولی این اعمال زور و دیکتاتوری در بدترین شکل خودش توسط ضدانقلاب صورت می‌گیرد.

احمد وحیدی وزیر کشور با بیان اینکه قلب معنای کلمات، کاری است که توسط معاندین و دشمنان انقلاب اسلامی به کرات انجام شده است، گفت: تروریست‌ترین گروه‌ها و گروهک‌ها، امروز درباره حقوق بشر حرف می‌زنند. کسانی که خودشان بیشترین نقش را در زنجیره‌های فکری و ذهنی برای هواداران و اعضای‌شان داشتند، امروز از آزادی فکر و عمل صحبت می‌کنند.

وی افزود: ما در اغتشاشات اخیر دیدم که گروه‌های تروریست، تجزیه‌طلب و گروه‌هایی که به شکل یک فرقه اداره می‌شوند و آنچنان ذهن افراد را در کنترل خودشان می‌گیرند که حتی آزادی فکر کردن را از آن‌ها می‌گیرند، ادعای طرفداری از آزادی و حقوق بشر را مطرح می‌کنند.

وزیر کشور تصریح کرد: یکی از مظاهر اصلی دیکتاتوری همین گروهک‌های تروریستی معاند هستند که در اغتشاشات اخیر نقش داشتند. ملاحظه می‌کنید که کسبه می‌خواهند مغازه‌شان را باز کنند ولی این‌ها تهدیدشان می‌کند که اگر مغازه‌تان را نبندید، کسب‌وکارتان را به هم می‌ریزیم.

وحیدی ادامه داد: به عنوان مثال دیگر کامیون در جاده می‌رود ولی این‌ها راننده را تهدید می‌کنند که اگر طبق خواسته آن‌ها عمل نکنند و اعتصاب نکنند، به آن‌ها آسیب خواهند رساند. قطعاً کسبه، بازاریان و کامیون‌داران ما به تهدیدهای ضد انقلاب توجه نمی‌کنند و تیر آن‌ها به سنگ خورده ولی این اعمال زور و دیکتاتوری در بدترین شکل خودش توسط ضدانقلاب صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1711551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =