در شرایطی که قرار بود محمد قاضی ۱۰ جلسه از همراهی تیم ذوب آهن محروم باشد، اصغر فروتن روز گذشته گفت این ۱۰ جلسه مربوط به تمرینات بوده و از ابتدا هم قرار نبود قاضی در ۱۰ بازی از همراهی ذوب آهن محروم باشد!

در شرایطی که عنوان می شد محمد قاضی به دلیل اعتراض به کادرفنی و سرپرستی باشگاه ذوب آهن، ۱۰ جلسه از همراهی تیم در مسابقات رسمی محروم خواهد بود، سرپرست باشگاه ذوب آهن اعلام کرد که وی فقط ۱۰ جلسه از تمرینات گروهی تیم محروم شده است و می تواند به تمرینات انفرادی در کنار تیم ادامه دهد.
طبق این خبر که اصغر فروتن سرپرست باشگاه ذوب آهن اعلام کرده، چند جلسه از محرومیت قاضی گذشته است که یکی از این جلسات بازی با ملوان بود.
در حکمی که پیش از این در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود، عنوان شده بود که محمد قاضی از ۱۰ بازی رسمی تیم محروم و به پرداخت ۵۰ میلیون تومان جریمه، محکوم شده است.
این که چرا باشگاه در مورد این مطلب درست شفاف سازی نکرده است، خود جای تامل دارد و این که چرا اصغر فروتن در همان برنامه ۹۰ و در پشت خط تلفن به موضوع ۱۰ جلسه محرومیت از تمرین اشاره ای نکرد، اتفاق جالبی است که شاید می توان به راحتی در پشت پرده آن تغییر موضع باشگاه ذوب آهن در مورد قاضی را دید.
به هر حال ای کاش باشگاه ذوب آهن خیلی راحت می گفت به قاضی احتیاج دارد و او را خواهد بخشید.

251 41

کد خبر 171346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =