انتشار سند «خیلی محرمانه» نظامی با دستخط سردار سلیمانی

 ایسنا نوشت: مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس اقدام به انتشار سندی کرده است که به دستخط سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نگاشته شده است.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس اقدام به انتشار سندی کرده است که از فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله به فرماندهی تیپ امیرالمؤمنین با موضوع احتمال تک دشمن در منطقه مهران در تاریخ ۱۳۶۳/۷/۲۸ به دستخط سردار شهید حاج قاسم سلیمانینگاشته شده است. این سند در زمان صدور، قید خیلی محرمانه داشت.

در این سند آمده است:

سلام‌علیکم

بنا به گزارشات واحد اط. ع.ل (اطلاعات و عملیات) و نیروهای شناسایی به این لشکر، دشمن اقدام به باز کردن معبر بزرگی در قسمت فیروزآباد نموده است و بنا به شواهد موجود و وضعیت منطقه، احتمالاً دشمن قصد دارد به ارتفاعات حمرین و خط پدافندی مهران تک نماید. اهداف دشمن از انجام این تک اهداف زیر می‌باشد.

با سیگنال های خرید و فروش سبد پیشنهادی انیگما بازدهی بالاتری کسب کنید

الف: تقویت روحیه نیروهای خودش

ب: تضعیف روحیه رزمندگان اسلام

ج: گرفتن اسیر از نیروهای خودی

د: انهدام نیرو

لازم است جهت مقابله با هر نوع محرک و عملیات دشمن به خط منطقه مهران تقویت شود و تعدادی نیرو بصورت احتیاط در منطقه باشد مسئولی آگاه بعنوان مسئول محور مهران مشخص شود. خط فاصل بین نیروها، شیار گاری و ارتفاعات نیروهای تأمینی گذاشته شود. به ژاندارمری در جناح چپ نیز نیروها هشیار باش بدهند، توپخانه آمادگی کامل داشته باشد.

ف ل، ۴۱ ثارالله برادر قاسم سلیمانی.

انتشار سند «خیلی محرمانه» نظامی با دستخط سردار سلیمانی

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1714651

برچسب‌ها