قالیباف : در حادثه مهسا امینی به پلیس گفتم باید «عذرخواهی» و «جبران خسارت» کنید / به چه حقی می‌گوییم به خانم «بدحجاب»، اجازه ندهیم سوار مترو شود

عضی از کسانی که امروز مدافع حاج قاسم هستند آن‌روزها به حاج قاسم برچسب می‌زدند. برخی سوپرانقلابی‌ها حاج قاسم را انقلابی نمی‌دانستند.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در برنامۀ تلویزیونی «ملک سلیمان»:
  • فرد (مهسا امینی) اومده در مجموعه پلیس، اتفاقی برای او افتاده من به پلیس گفتم این اتفاق در مجموعۀ شما افتاده است. حرف مرد یکی نیست. حرف مرد دوتاست. هر وقت اشتباهی کردید، باید عذرخواهی کنید. عذرخواهی شفاهی هم کفایت نمی‌کند. باید جبران خسارت کنید.

  • به چه حقی می‌گوییم وقتی خانمی بدحجاب است اجازه ندهیم به مترو سوار شود؟
  • مهمترین هدف دشمن در سال ۱۴۰۱ ایجاد دوقطبی است. هر دوقطبی ای که در کشور ایجاد کنیم به نفع دشمن است.
  • باید حکمرانی را به سمت حکمرانی حاج قاسم برگردانیم. ما مسئولان اگر می‌خواهیم جامعه را منسجم کنیم و بسازیم، نباید مردم را بسازیم، باید خودمان را بسازیم.
  • با حاج‌قاسم که صحبت می‌کردیم، می‌گفتیم آیا اگر جنگ دیگری اتفاق بیفتد، جوان‌ها می‌آیند؟ بعد گفتیم مگر این جوانانی که آن روز به جبهه آمدند، همه‌شان گزینش می‌شدند؟

  • بعضی از کسانی که امروز مدافع حاج قاسم هستند آن‌روزها به حاج قاسم برچسب می‌زدند. برخی سوپرانقلابی‌ها حاج قاسم را انقلابی نمی‌دانستند.

قالیباف : در حادثه مهسا امینی به پلیس گفتم باید «عذرخواهی» و «جبران خسارت» کنید / به چه حقی می‌گوییم به خانم «بدحجاب»، اجازه ندهیم سوار مترو شود

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1715670

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =