چگونه از مخابرات۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان بگیریم؟ + جزئیات

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:معاون تجاری و امور مشترکان مخابرات اعلام کرد: مشترکان تهرانی که هزینه ۲۰ هزار تومانی برای آبونمان پرداخت می‌کنند، شرکت مخابرات به آن‌ها ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان اختصاص می‌دهد.

معاون تجاری و امور مشترکان مخابرات گفت: به مشترکان تهرانی در قبال افزایش هزینه آبونمان، بیش از چهار هزار دقیقه مکالمه رایگان تعلق می‌گیرد.

داوود زارعیان، معاون تجاری و امور مشرکان مخابرات گفت: مبلغ ۲۰ هزار تومانی که روی قبوض تلفن‌های مشترکان اضافه می‌شود، شامل تمامی مردم نمی‌شود. چراکه این هزینه برای مشترکان تهرانی در نظر گرفته شده و ۱۵ هزار تومان برای مراکز استان‌ها و ۱۰ هزار تومان برای شهرستان‌ها و صفر ریال برای مراکز روستایی در نظر گرفته شده است.

او افزود: در سال ۱۴۰۰ پیشنهادی به شورای رقابت داده شد که باتوجه به افزایش هزینه نگهداری تلفن ثابت، هزینه‌ای برای مشترکان در نظر گرفته و در قبال آن مکالمه رایگانی داده شود.

معاون تجاری و امور مشرکان مخابرات تصریح کرد: برای مثال از مشترکان تهرانی که هزینه ۲۰ هزار تومانی برای آبونمان پرداخت می‌کنند، در قبال آن شرکت مخابرات برای آن‌ها ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان اختصاص می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

۴۶۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1716726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =