وزیر کشور:‌ اغتشاشگران به جزای اعمال‌ خود، خواهند رسید / فریب‌خوردگان به دامان کشور، بازخواهند گشت

ایرنا نوشت: وحیدی با اشاره به اینکه دشمنان درحال افول و فروپاشی هستند، یادآور شد: جمهوری اسلامی بدون واهمه و توسل به خون‌های پاک شهدا جلو خواهد رفت.

احمد وحیدی عصر چهارشنبه در مراسم آغاز مرحله جدید طرح بزرگ "‌قم در مسیر تحول "‌ در مرکز همایش‌های شهرداری قم، اظهار داشت: افراد فریب خورده در اغتشاشات اخیر به دامان کشور بازخواهند گشت.

وی با اشاره به توهین نشریه شارلی ابدو به رهبری، گفت:‌ این دشمنان نادان فکر می‌کنند با این کار عشق و محبت مردم به ایشان کاهش پیدا خواهد کرد ولی شکست خواهند خورد و نتیجه عکس می‌دهد.

وزیر کشور با بیان اینکه با این کار باطن این افراد به همه نشان داده شد، گفت: این افراد با اسلام مخالف هستند و همچون گذشته چیزی جز شکست نصیب‌شان نخواهد شد. در صحنه اغتشاشات اخیر نیز شکست خوردند، در این فتنه حجم عظیمی را به میدان آوردند ولی با شکست روبرو شدند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان درحال افول و فروپاشی هستند، یادآور شد: جمهوری اسلامی بدون واهمه و توسل به خون‌های پاک شهدا جلو خواهد رفت.

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برگزاری این آئین‌های افتتاحیه، نشان از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی دارد، گفت:‌ ۲۱۸ پروژه‌ای که توسط مجموعه مدیریت شهری قم به بهره‌برداری خواهد رسید از پروژه‌های تاثیرگذار در این شهر است.

وی با اشاره به اینکه امروز با قدرت جلو خواهیم رفت و موانع را از پیش رو برخواهیم برداشت، بیان کرد: در حال حاضر تمام ارکان دولت و سه قوه با همکاری و همراهی یکدیگر مشکلات را یکی پس از دیگری رفع خواهند کرد. وحیدی با بیان اینکه قم مرکز فقاهت و دانش اسلامی است، اظهار داشت: هر قدمی برای قم برداشتن حقیقتا یک عبادت بسیار بزرگ است.

وی با اشاره به اینکه باید شاهد ارتقای روز افزون قم باشیم، مطرح کرد: از هیچ تلاشی برای افزایش خدمت رسانی به زائرین و مجاورین در قم نباید فروگذاری شود. در این آیین، عملیات اجرایی ۲۱۸ پروژه شهری قم به ارزش ۲۹ هزار میلیارد ریال آغاز شد.

آئین رونمایی از سند هویتی قم امروز در حاشیه آئین افتتاح و بهره‌برداری از تونل شهدای امنیت با حضور وزیر کشور در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد.

در ابتدای این آئین از خانواده شهید زاهدلویی، شهیدان شاملوئیان، شهید محمدی، شهید عظیمی، شهید خبیر و شهید موسوی نژاد تجلیل و همچنین نشان رسمی "قم حرم اهل بیت(ع)" توسط شهردار قم تحویل احمد وحیدی وزیر کشور شد.

بیشتر بخوانید:

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1718122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =