۰ نفر
۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۵

روزنامه تهران امروز نوشت:

پیشرفت روزافزون کالاهای دیجیتال و همچنین افزایش ابزارهای تایپ و چاپ دیجیتالی باعث رونق دستگاه‌های چاپ و پرینت شده‌است. شرکت‌های مختلف هم برای راضی کردن متقاضیان اقدام به تولید پرینتر‌های کوچک و خانگی کرده‌اند. فروشندگان کالاهای دیجیتال اذعان می‌کنند که متقاضیان پرینترهای خانگی و کوچک روزبه‌روز بیشتر می‌شوند. سه شرکت کانون، اچ.پی و سامسونگ از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکننده‌های پرینتر هستند که در بازار کشور هم به خوبی جایی برای خود پیدا کرده‌اند. یکی از پرینتر‌هایی که فروشندگان از فروش بالای آن می‌گویند، پرینتر فوتواسمارت شرکت اچ.پی‌است.

 این پرینتر جوهرافشان و رنگی‌است. با این دستگاه سه‌کاره می‌توان اسکن و کپی هم انجام داد. سرعت چاپ آن هم 28 صفحه در دقیقه است. دارای پورت USB و صفحه نمایش LCD هم هست. همچنین از اتصال به شبکه Wifi هم بهره می‌برد. قیمت این پرینتر چیزی حدود 135 هزار تومان است. کانون پیکسما هم با عرضه پرینتر 263 هزار تومانی خود به بازار مشتری‌های زیادی پیدا کرده‌است. این پرینتر هم تمام امکانات پرینتر اچ.پی را داراست و همچنین قابلیت چاپ دو رو هم دارد.

 با این پرینتر شما می‌توانید روی سی.دی هم چاپ بزنید و برای سی.دی‌های خود لیبیل درست کنید. پرینتر سامسونگ ML هم به گفته فروشندگان، پرینتر موفقی از کار درآمده‌است. این پرینتر 83 هزار تومان قیمت دارد اما تنها می‌تواند صفحه‌های سیاه‌سفید را پرینت بگیرد.

/39/39

کد خبر 171848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =