تجهیز حوزه‌های برگزاری کنکور به دستگاه‌های سیگنال‌یاب

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: رئیس سازمان سنجش گفت: مصوبات مناسبی در شورای امنیت کشور برای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، قضایی و انتظامی به تصویب رسیده است و حوزه‌های اصلی و فرعی به دستگاه‌های سیگنال‌یاب و آشکارساز مجهز هستند.

دکتر عبدالرسول پورعباس، ضمن تبریک میلاد فرخنده و با سعادت صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: امیدواریم با تلاش همۀ عوامل اجرایی و حفاظتی، نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۲ با وجود همه پیچیدگی‌ها و وضعیت ناپایدار جوی، سالم و پرنشاط برگزار شود.

پورعباس با بیان اینکه نوبت اول این آزمون نخستین تجربه برگزاری آزمون سراسری در فصل زمستان است، گفت: کارکنان سازمان سنجش با تدبیر و پشتکار مضاعف آمادگی کامل دارند تا آزمون بسیار خوبی را به مردم عزیزمان که مستحق آن هستند، هدیه دهند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله تجربه آزمون در دو نوبت، شیرین باشد و حلاوت آن را داوطلبان حس کنند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در این آزمون تغییرات عمده‌ای صورت گرفته است، گفت: مواجهه با این تغییرات، هوشمندی عوامل اجرایی را می‌طلبد؛ باید عوامل اجرایی از هوشمندی خوبی برخوردار باشند و دستورالعمل‌ها را به صورت دقیق اجرا کنند. ضروری است مسئولان حوزه‌ها دست به دست هم بدهند و با هم کار را پیگیری کنند تا این آزمون، بدون ضعف و سستی اجرا شود.

پورعباس از نمایندگان تام‌الاختیار و مسئولان حفاظت آزمون حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۲ خواست تا بر فرآیند برگزاری آزمون سراسری نظارت کنند و آن را به نوعی طراحی کنند که خدشه‌ای به کیفیت برگزاری آزمون وارد نشود.

رئیس سازمان سنجش افزود: مصوبات مناسبی در شورای امنیت کشور برای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، قضایی و انتظامی به تصویب رسیده است و حوزه‌های اصلی و فرعی به دستگاه‌های سیگنال‌یاب و آشکارساز مجهز هستند. امیدواریم خداوند یاری کند تا امانتی را که روی دوش تک تکمان هست به سرمنزل مقصود برسانیم.

پورعباس در پایان به نمایندگان تام‌الاختیار و مسئولان حفاظت آزمون حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۲ تأکید کرد که از طریق استانداری‌ها و شورای تأمین استان، مناطق تحت پوشش آزمون‌ها را بررسی کنند تا قطعی آب، برق و گاز نداشته باشند و مشکلی در این موارد بروز نکند.

بیشتر بخوانید:

271 35

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1719435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =