۰ نفر
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
چرا ستاره استقلال نیمکت نشین شد؟

ورزش سه نوشت: مهدی قایدی در مصاف با تراکتور یک بار دیگر خود را پیدا کرد و بعد از ورود به زمین با گرفتن دو پنالتی نتیجه بازی را به سود آبی ها تغییر داد.

بعد از بازی ریکاردو ساپینتو در کنفرانس خبری در پاسخ به این سوال که چرا از مهدی قایدی به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کرد؛ گفت او توان این را ندارد که در طول 90 دقیقه در شعاع بازی اش حرکت کند و به نظر می رسد بر همین اساس مهدی قایدی در ادامه بازی های استقلال هم به عنوان بازیکن جانشین به میدان خواهد آمد. این اتفاق برای او در تیم شباب الاهلی هم رخ داده بود و حتی ابتدای فصل هم مهدی قایدی بیشتر به عنوان بازیکن جانشین وارد ترکیب استقلال می شد.

نیت ریکاردو ساپینتو از به زمین فرستادن مهدی قایدی در نیمه دوم تنها تغییر نتیجه بازی نیست. او دوست دارد، حتی پیش از ورود مهدی قایدی به زمین نتیجه بازی به سود استقلال باشد و با حضور مهدی قایدی نتیجه ثبت شده پر رنگ تر یا در نهایت تثبیت شود. بیشتر مقصود سرمربی تیم استقلال این است که مهدی قایدی در دقایق حضور در میدان علاوه بر حضور فعال در برنامه های تهاجمی تیم در فاز دفاعی هم به تیمش کمک کند. اتفاقی که سرانجام ریکاردو ساپینتو را به این نتیجه رساند، این بازیکن در حضور 90 دقیقه ای در زمین نمی تواند به خوبی انجام دهد. نه اینکه نخواهد، بلکه توان بدنی این اجازه را به او نمی دهد. بر این اساس قابل پیش بینی است در استادیوم نقش جهان و در بازی با سپاهان هم مهدی قایدی از ابتدا در ترکیب تیم سپاهان به میدان نیاید.

251251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1719723

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =