۳ نفر
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
شکر گران می شود؟

جماران نوشت:قیمت و نحوه عرضه شکر برای دو گروه صنعت و خانوار اول بهمن تغییر خواهد کرد و دو وزارتخانه کشاورزی و صنعت نسبت به تعیین نرخ اقدام می کنند.

جدیدترین تصمیمات مجلس و دولت درباره قیمت شکر حکایت از آن دارد که از اول بهمن قیمت و نحوه عرضه این محصول برای دو گروه صنعت و خانوار تغییر خواهد کرد و دو وزارتخانه کشاورزی و صنعت باید نسبت به تعیین نرخ اقدام کنند.

براساس این گزارش، محمد جواد عسگری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب ، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در نامه ایی به جواد ساداتی نژاد وزیر کشاورزی و با اشاره مصوبات جلسه 21 دی ، اعلا کرد: مقرر شد به منظور ساماندهی بازار ، معاونت توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی نسبت به عرضه شکر در سامانه بازارگاه و جهت مصارف صنف و صنعت و تفکیک قیمت آن برای مصارف خانوار و صنف و صنعت حداکثر تا 30 دی اقدام کنند تا از اول بهمن شکر صنف و صنعت صرفا" از طریق سامانه بازارگاه عرضه شود.

همچنین نسبت به اصلاح و تعیین قیمت شکر مصارف صنف و صنعت جهت عرضه در سامانه بازارگاه تا 30 دی اقدام شود. علاوه بر این به استناد نامه انجمن تولیدکنندگان قند و شمر در 17 دی سال جاری ، طی حداکثر 30 دی، وزارت کشاورزی و وزارت صنعت نسبت به تعیین نرخ شکر در ستاد تنظیم بازار اقدام و ابلاغ کنند.

شکر گران می شود؟

بیشتر بخوانید:

35217

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1720522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =