جهان نیوز نوشت:

نماینده سنقر و کلیایی با انتقاد از عملکرد برخی از داوطلبان انتخابات مجلس، از پول​های گروانحرافی جهت هزینه تبلغاتی برخی از کاندیداهای مجلس در کرمانشاه خبر داد.

صمد فدایی نماینده کرمانشاه با بیان اینکه در استان کرمانشاه شاهد رفتارهای غیر قانونی و غیر اخلاقی برخی از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، گفت: برخی از این آقایان با حضور در جمع مردم چک پول توزیع می کنند و به هر فرد از صد هزار تا ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد می دهند.

وی با طرح این سوال که این پولها از کجا آمده است؟، گفت: در مجلس و در کسوت نمایندگی از چنین پولهایی خبری نیست و قطعا این افراد که مورد حمایت گروه انحرافی هم هستند، از همین گروه پول می گیرند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مجلس در نظام جمهوری اسلامی ارزش و دارای قداست خاص خود است، افزود: ما از نزدیک می بینیم که در شهرهای مختلف استان کرمانشاه و از جمله در حوزه انتخابیه اینجانب چنین پولهایی که شبه ناک هم است در حال توزیع شدن است. امیدواریم از اینگونه رفتارها و حرکات در استان کرمانشاه جلوگیری شود.

/2929

کد خبر 172068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۷
  1 0
  پس از دوران وکالتشان بزرگترین رانت های اقتصادی برای بعضی ها یا در حین نمایندگی مهیا میشود با کلمات لطفا بازی نکنید در فکر مردم باشید اگر کارتان خوب بود مردم ما قدر شناسند و دوباره به کرسی نمایندکی میرسید
 • محسن IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۷
  0 0
  مردم ، آنهم مردم ایران ، پولکی نیستند. گول تبلیغات را هم نمی خورند..