وزیر کشور: «تغییر فوری» استانداران، «فعلاً»، در دستورکار نیست / فرماندار تربت‌جام تغییر می‌کند؟

شفقنا نوشت: وحیدی گفت: فعلاً، تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، ولی طبیعتاً مراحل ارزیابی علملکرد همه مسئولینی که مربوط به حوزه وزارت کشور هستند در دستور کار قرار دارد.

فعلاً تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، ولی طبیعتاً مراحل ارزیابی علملکرد همه مسئولینی که مربوط به حوزه وزارت کشور هستند در دستور کار قرار دارد.

احمد وحیدی درباره اینکه «بنا بود در دولت سیزدهم اختیارات استانداران افزایش یابد، اما چرا هنوز تغییری در این زمینه شاهد نیستیم؟» گفت: افزایش اختیارات استانداران مورد تأکید رییس جمهور بوده و هست، پیشنهادهای لازم در این موضوع تهیه شده و به کمیسیون مربوطه ارجاع شده و در حال بررسی هستند. وی ادامه داد: در صورت موافقت با افزایش اختیارات استانداران، می توانیم تا حدود بسیاری تمرکز گرایی را کاهش دهیم.

وحیدی درباره اینکه آیا وزارت کشور برنامه ای برای تغییر استانداران دارد؟ بیان کرد: فعلاً تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، ولی طبیعتاً مراحل ارزیابی علملکرد همه مسئولینی که مربوط به حوزه وزارت کشور هستند در دستور کار قرار دارد.

وی درباره آخرین وضعیت انتقال گاز به تربت جام، اظهار داشت: علت اصلی قطع گاز در تربت جام این بود که این شهرستان در آخر خط انتقال بود و افت فشار موجب شد برای مدتی گاز قطع شود. آنچه مسئولین انجام دادند اعم از وزارت نفت، استانداری و فرمانداری، اقدامات بسیار خوبی بوده است. مسئولین تلاش کردند که با رساندن بخاری ها، نفت سفید و سایر اقداماتی که لازم بود، مشکل قطعی گاز در تربت جام را برطرف کنند.

وحیدی درباره احتمال تغییر فرماندار تربت جام به دلیل نارضایتی برخی مردم از عملکرد این مسئول در زمان قطعی گاز، گفت: ما هنوز دلیلی برای تغییر فرماندار تربت جام پیدا نکردیم و باید ارزیابی کنیم که آیا کوتاهی، از سوی این مسئول بوده است؛ تاکنون گزارشی از کوتاهی ها دریافت نکردیم.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1721636

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =