طرح نهضت آسفالت در شهرکرد اجرا می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: با تصویب ۱۵۰۰ تن قیر رایگان در سفر ریاست جمهوری، با مساعد شدن شرایط جوی هوا نهضت آسفالت در شهرکرد آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، محمدحسین واحدیان در دیدار با مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان با بیان اینکه تمام تلاشمان این است که ثمره فعالیت‌ا و اقدامات مجموعه مدیریت شهری را مردم ببینند، اظهارداشت: در ابتدا برای رفع مشکلاتی که سالیان سال است وجود دارند باید ریشه‌یابی شوند و با توجه به اینکه این مشکلات پس از چند سال لاینحل باقی مانده‌اند بنابراین ممکن است حواشی داشته باشد که باید با ارائه راهکارها دستگاه‌های نظارتی و امنیتی به اقناع برسند.

وی افزود: علاوه‌بر اینکه در انجام امورات باید همه جوانب سنجیده شود اما باید جهادی کار کرد تا مشکلات مردم رفع شود و با سرعت بیشتری کار را پیش ببریم.

شهردار شهرکرد با اشاره به اینکه نشست‌های داخلی با کارکنان بیشتر خواهد شد، بیان کرد: علاوه‌بر شندین مشکلات پرسنل باید مطالبات مردمی را بشنویم و پاسخگوی مطالبات آن‌ها باشیم و از پاسخگویی نباید فرار کنیم بلکه باید یک ندا از شهرداری بیرون بیایید و پاسخگو باشیم.

واحدیان خاطرنشان کرد: متاسفانه بین مردم و دستگاه‌ها فاصله ایجاد شده است و کاهش این میزان فاصله زمان‌بر خواهد بود اما باید اعتماد و اطمینان سلب شده بازگردد و تا زمانی که این مهم رخ ندهد اقدامات و فعالیت مسئولان موثر نخواهد بود و نمود پیدا نمی‌کند.

وی با بیان اینکه در برخی مواقع محلات فراموش شده‌اند، گفت: باید برای انجام برنامه‌های فرهنگی، اطلاع‌رسانی و سایر اقدامات به دل محلات برویم و در این راستا باید از ظرفیت ائمه جماعات و روحانیون بهره‌مند شویم.

شهردار شهرکرد با اشاره به ارائه خدمات شبانه‌روزی شهرداری در مواقع بارش تصریح کرد: زمانی‌ که هواشناسی هشدار می‌دهد یعنی همه مردم و مسئولان باید ضمن رعایت نکات ایمنی برای گذر از بحران همکاری کنند.

برفروبی ۸ میلیون مترمربع معبر اصلی و فرعی


واحدیان گفت: در حال حاضر شهرکرد دارای ۸ میلیون متر مربع معبر اصلی و فرعی است که در زمان بارش همزمان نمی‌توان برفروبی انجام شود اما شهروندان می‌توانند در این مواقع به کمک مدیریت شهری بیایند.

وی افزود: زمانی که معبری بروفروبی می‌شود می‌طلبد شهروندان از ریختن برف منازل و پشت بام‌های خود به داخل کوچه و خیابان خودداری کنند تا بخشی از مشکلات در روزهای برفی کاسته شود، همچنین از سفرهای غیرضرور خودداری و یا از زنجیرچرخ حتما استفاده کنند.

شهردار شهرکرد با بیان اینکه در زمان بارش‌ها خدمات‌رسانی را رها نکرده‌ایم، بیان کرد: کار انجام می‌شود اما همه باید همکاری کنند چراکه شرایط خاص است.

واحدیان با اشاره به ارائه راهکار در حوزه‌های مختلف برای رفع مشکلات مردم تصریح کرد: ارائه راهکار به دستگاه‌های نظارتی و بازرسی و متولیان امر برای اراضی روبروی دانشگاه، محله ۳۲ منظریه و حریم قلعه چالشتر در ناحیه غرب ازجمله اقداماتی بوده که توسط شهرداری انجام و خوشبختانه بخشی از مشکلات مردم در این حوزه‌ها رفع شده است.

وی گفت: همچنین مصوبات سفر ریاست جمهوری را پیگیری که بخش قابل توجه آن به ثمر رسیده و بعد از فصل زمستان شاهد نهضت آسفالت در شهرکرد خواهیم بود.

شهردار شهرکرد افزود: همچنین تفاهم نامه ۲۰۰ میلیاد تومان با راه و شهرسازی منعقد و به امضا رسید و از مجموع ۱۶ دستگاه اتوبوس ۸ دستگاه را دریافت و مابقی آن‌ها در دست پیگیری است که به شهرکرد برسند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1722205

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =