شرکت تیپاکس، دریافت کننده رتبه شرکت برتر از نظر شاخص رشد سریع

هرسال با هدف رتبه‌بندی شرکت‌های برتر بر اساس شاخص میزان فروش (درآمد) و بررسی شاخص‌هایی از جمله بهره‌وری کل عوامل، بهره‌وری نیروی انسانی، بهره‌وری سرمایه و دیگر شاخص‌های لازم از نظر سازمان مدیریت صنعتی همایشی با میزبانی این سازمان در کشور برگزار می‌شود.

روز دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱، ۲۵اُمین همایش شرکت‌های برتر ایران در سالن همایش بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. این همایش امسال نیز همچون سال‌های گذشته با هدف ارزیابی اطلاعات در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار، ارائه تصویری روشن از جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی مختلف، گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی کشور و علمی‌تر نمودن فضای تصمیم‌گیری مدیران موفق و همچنین ایجاد رقابت بین شرکت‌های بزرگ و برتر کشور برگزار شد.

در این مراسم، شرکت تیپاکس، اولین پست خصوصی کشور با ۶۲ سال تجربه در حوزه لجستیک و حمل‌ونقل، موفق به دریافت رتبه "شرکت برتر از نظر شاخص رشد سریع" به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی ایران، شد.

این مراسم که با حضور مدیران شرکت‌های برتر و بزرگ کشور، خبرگان و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی و اصحاب رسانه برگزار شد، با سخنرانی مدیران مدعو آغاز و با اهدای تندیس به شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، شرکت‌های برتر صادرات‌گرا، شرکت‌های اول در گروه‌های صنعتی و شرکت‌های برتر و پیشرو در دیگر شاخص‌ها به پایان رسید.

کد خبر 1723153

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =