مایکروسافت از کار افتاده، بنابراین ما امروز کار نخواهیم کرد، خداحافظ!

اگر امروز به این فکر می کردید که خودتان را به مریضی بزنید، پس خوش شانس هستید، زیرا یک قطع بزرگ در مایکروسافت ممکن است به این معنی یک مرخصی رایگان باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ده‌ها هزار کاربر در سراسر جهان گزارش داده‌اند که نمی‌توانند به خدمات مایکروسافت، از جمله Teams و Outlook و همچنین XBox Live دسترسی داشته باشند، به طوری که ۵۰۰۰ نفر در بریتانیا این مشکل را در Downdetector گزارش کرده‌اند که قطعی وب‌سایت را ردیابی می‌کند.

بیشتر بخوانید:

ساکنان این منطقه بعد از ۶۵ روز خورشید را دیدند

آشنایی با هلی‌کوپترهای ترسناک روسیه که شاید به ایران بیایند / عکس

مایکروسافت گفته است که در حال بررسی این قطعی است و در بیانیه ای به کاربران گفته است که در حال تجزیه و تحلیل و یافتن بهترین استراتژی است.

با توجه به اینکه بسیاری از ما برای کار به دستگاه‌ها و برنامه‌های مایکروسافت تکیه می‌کنیم – بیش از ۲۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان از امکانات مایکروسافت استفاده می‌کنند – مردم به رسانه‌های اجتماعی رفتند تا افکار خود را در مورد قطعی به اشتراک بگذارند.

شخصی در توییتر گفت: "تیم های مایکروسافت و Outlook از کار افتاده اند. چه چهارشنبه دوست داشتنی!"

شخص دیگری گفت: "مایکروسافت از کار افتاده است و هیچ موجی در توییتر راه نیافتاده‌است. با وجود ۲۸۰ میلیون کاربر آن اما همه ساکت هستند."

با توجه به Downdetector، مشکلات مایکروسافت در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز گزارش شده است، با هزاران گزارش در هند و ژاپن.

منبع: cosmopolitan

۲۲۷۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1723614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =