۸۴ نفر
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
غافلگیری بانک ها از وام بدون ضامن قسطا!

برای دریافت این وام، کلمه وام فوری قسطا را سرچ کنید و یا به سایت www.ghesta.ir  مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات میتوانید با شماره ۰۲۱۴۷۳۸۶۰۰۰ تماس بگیرید. وام بدون ضامن قسطا در قالب یک کارت اعتباری بنام قسطا کارت در اختیار شما قرار میگیرد. این کارت عضو شتاب بوده و همه جا معتبر است.

  • وام بدون ضامن قسطا کمتر از یک هفته آماده خواهد شد
  • وام فوری قسطا نیاز به ضامن ندارد (با سفته یا چک میتوانید وام دریافت کنید)
  • تمام مراحل دریافت وام بدون ضامن قسطا به صورت آنلاین است
  • وام قسطا یک وام بدون سپرده بوده و به همین دلیل خیلی سریع در اختیار شما قرار خواهد گرفت

پس بی دلیل نیست که وام بدون ضامن قسطا باعث غافلگیری بانک ها شده است.

غافلگیری بانک ها از وام بدون ضامن قسطا!

با قسطا کارت میتوانید هر کالا و خدماتی را از تمام فروشگاه های سراسر کشور بصورت اقساطی تهیه کنید. چون قسطا کارت عضو شتاب بوده و همه جا معتبر است.

مراحل دریافت وام فوری قسطا

برای دریافت وام بدون ضامن قسطا باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. مراجعه به www.ghesta.ir ، ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری در سایت قسطا
  2. ثبت سفارش جدید و بارگذاری مدارک
  3. بعد از یک تا سه روز کاری نتیجه اعتبار سنجی از طرف کارشناسان قسطا به اطلاع شما می رسد
  4. با توجه به نمره ی اعتباری شما، مشخص می شود که می توانید با سفته وام دریافت کنید یا با چک
  5. سپس با اعلام کارشناسان قسطا، چک یا سفته را ارسال می کنید و همزمان قسطا کارت برای شما پست می شود

پس از این که قسطا کارت به دست شما برسد میتوانید نسبت به خرید اقساطی هر کالایی از هر شهر و فروشگاهی اقدام کنید. پس از دریافت قسطا کارت میتوانید به هر فروشگاهی که دوست داشتید مراجعه کنید و کالای مد نظر خود را بخرید. در واقع شما صورت نقدی خرید میکنید و بعدا اقساط را به قسطا، بازپرداخت میکنید.

با این روش شما در انتخاب کالا و فروشگاه آزاد هستید. پس میتوانید به فروشگاه های مختلف سر بزنید، قیمت و کیفیت کالاها را مقایسه کنید و یک خرید اقساطی به صرفه داشته باشید.

غافلگیری بانک ها از وام بدون ضامن قسطا!

نحوه بازپرداخت اقساط وام قسطا

بعد از خرید، اقساط را به صورت ۱۲ ماهه به قسطا بازپرداخت میکنید. برای بازپرداخت اقساط نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام مراحل در سایت قسطا انجام میشود.

سود اقساط وام بدون ضامن قسطا

سود اقساط را میتوانید بصورت کاملا شفاف و به راحتی در سایت قسطا مشاهده کنید.

خرید اینترنتی اقساطی با وام بدون ضامن قسطا

قسطا کارت هم دقیقا مثل بقیه کارتهای شماست. همانطور که با بقیه ی کارت ها میتوانید از تمام فروشگاه ها خرید کنید، با قسطا کارت هم میتوانید از هر فروشگاهی خرید کنید.

همانطور که برای بقیه کارتهای خود رمز دوم تعریف میکنید و بصورت اینترنتی خرید میکنید، میتوانید رمز دوم قسطا کارت را هم فعال کرده و نسبت به خرید اقساطی از تمام فروشگاه های آنلاین اقدام کنید.

وام بدون ضامن قسطا ظرف مدت چند روز آماده میشود؟

توجه کنید که تمام مراحل دریافت این وام بدون ضامن بصورت آنلاین انجام میشود و درهیچکدام از مراحل نیاز به مراجعه حضوری ندارد. اگر تمام مراحل را به موقع و طبق دستورالعمل های قسطا انجام دهید، میتوانید در کمتر از یک هفته این وام بدون ضامن را دریافت کنید.

خرید اقساطی گوشی

دوست عزیز، برای اینکه بتوانید از خدمات فروش اقساطی برای خرید اقساطی گوشی از طریق قسطا بهره مند شوید، لازم است که قسطا کارت داشته باشید. قسطا کارت ، نوعی کارت اعتباری است که از سوی مجموعه قسطا برای متقاضیان عزیز صادر می شود. برای داشتن قسطا کارت لازم است که ابتدا در سایت قسطا برای خود یک حساب کاربری بسازید. سپس مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که هنگام ساخت حساب کاربری حتما اطلاعات خواسته شده را کاملا دقیق و صحیح وارد کنید.

توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارید و کل پروسه دریافت وام فوری قسطا به صورت آنلاین انجام میشود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. از همه مهم تر اینکه وام بدون ضامن قسطا هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید با این وام هر کالایی را از هر فروشگاهی، نقدی بخرید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنید.

برای این کار ابتدا در سایت قسطا اعتبارسنجی میشوید و سپس مشخص میشود که میتوانید برای وام فوری با سفته یا با چک اقدام کنید یا خیر.

برای ثبت نام این وام، کلمه " وام قسطا " را در مرورگر خود سرچ کنید. درصورتی که در مراحل ثبت نام وام قسطا دچار مشکل شدید، میتوانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۷۳۸۶۰۰۰ سوالات خود را از کارشناسان قسطا بپرسید.

کد خبر 1725930

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =