مایلی کهن:حمله به آن جانباز خوب نبود او نظرش را درباره علی گفته

سرمربی سابق تیم‌ملی فوتبال ایران می‌گوید:«لوکادیا یک حقه باز بود و شیخ دیاباته هم به درد پرسپولیس نمی‌خورد و این تیم دارد در لیگ 10 نفره بازی می‌کند.»

مرتضی رضایی: نه اتو کشیده حرف می زند و نه خیلی رسمی.وقتی می گوید شماها مثل پسرم هستید یعنی اینکه سفره دلش پیش من و امثال من باز باز است.از محمد مایلی کهن می گویم.کسی که هیچ ابایی از حرف زدن ندارد و اتفاقا می گوید:«من رک و راست هستم.از کسی هم نمی ترسم.حرف هایم را می زنم چون عین حقیقت است اما خب برای شما گاهی دردسر می شود،چون خیلی از آنها را نمی توانید بنویسید.»

مایلی کهن راست می گوید.بیش از یک ساعت از مصاحبه که به قول خودش حرف های حقی هم هست خروجی اش می شود عبارت هایی که آنها را در این مصاحبه می خوانید.

*آقای مایلی کهن چه خبر؟ انشاءالله سلامت هستید؛انزلی خوش می گذرد؟

خدا را شکر.خوش که به جوان ها باید بگذرد که البته بعید بدانم در شرایط این روزها به آنها هم خوش بگذرد.در کل ما دیگر پیرمرد شده ایم و رفتنی!

*انشاءالله که سایه شما تا سال های زیاد بالای سر خانواده تان و فوتبال این مملکت باشد.

رودربایستی که نداریم.اگر قرار بود کسی به آن دنیا نرود که همه همدیگر رو می خوردند!

*حاج آقا خیلی با ناامیدی حرف می زنید.

نه؛ناامید نیستم من واقع گرا هستم.بالاخره تیم آن دنیا،توپ جمع کن هم می خواهد دیگر.همه سرطلایی ها و پا طلایی ها که کامل هستند فقط مانده یک توپ جمع کن.

خدا به شما سلامتی بدهد.آقای مایلی کهن قطعا شنیدید که کارلوس کی روش از ایران رفت و دیگر بر نمی گردد.

عجب! حالا که رفت همه شدید مخالف؟ شما بشنو و باور نکن.هنوز هم شک دارم که او از فوتبال ایران رفته باشد.

دیگر همه چیز رسمی شد و او سرمربی قطر شده است.همه رسانه های قطری و پرتغالی هم نوشتند.

آن رسانه ها هم خودی هستند!شاید برای کشور خودمان باشند.راحت بازارگرمی می کنند که خبرنگاران ما هم بنویسند و دوباره روز از نو و روزی از نو.

خود شما این روزها چه کار می کنید؟

والا الان که آمده ام مخابرات ببینم یک خط تلفن به ما می دهند؟من اینجا در انزلی هستم.آن روز یک فیلمی را انتشار دادم از سالنی در دل انزلی با 2500 نفر ظرفیت.چهار سال است که بسته است و در آن را هم باز نمی کنند.

دلیلش چیست؟

بی عقلی من! آقا شما ببینید؛ساختن راحت تر از نگهداری است.بیشتر استادیوم های جهان بالای 100 سال قدمت دارند.ورزشگاه هایی داریم که بالای 120 سال قدمت دارند اما همچنان سرپا هستند.چرا؟ چون خوب بازسازی می شوند.در ایتالیا،آلمان،اسپانیا و خیلی از کشورهای اروپایی از این ورزشگاه ها هستند.اینجا خدا پدر هاشمی طبا را بیامرزد. با طرحی که داده بود تا از هر نخح سیگار 5 ریال به ورزش برسد کلی ورزشگاه ساخت.حالا نمی دانم آن طرح چه شد و به کجا رسید اما در زمان ایشان چند تا ورزشگاه از جمله در قم و کاشان و تبریز و کرمان و رشت ساخته شد.حالا بروید ببینید چه شکلی هستند و چه طور اداره می شوند.

مایلی کهن:حمله به آن جانباز خوب نبود او نظرش را درباره علی گفته

پس دیگر در انزلی ساکن شده اید درست است؟چون گفتید دنبال خط تلفن هم هستید و ...

فعلا که هستیم اینجا.الان دارم در انزلی راه می روم همه جا سبز سبز است.در اداره پست و تلگراف و تلفن هستم اما از توی سیمان ها با اجازه شما کلی سبزه زده بیرون!اینجا در همه شهرهای شمالی پر از سبزه است اما از چمن مصنوعی برای ورزشگاه ها استفاده می شود.بچه می رود داخل زمین از آن سمت مثل شاگرد مکانیک ها بیرون می آید.می گوییم اینجا آب هست و پر از سرسبزی چرا چمن نمی کارید که می گویند هوا خوب نیست.آدم خنده اش می گیرد.البته نباید بخندیم باید گریه کنیم.

حالا خط تلفن را گرفتید؟

چون تکنولوژی در کشور ما پیشرفته است و البته چون اینجا من را می شناسند و انصافا به بنده لطف دارند گفتند فعلا خط آزاد ندارند و اگر خالی شد حتما خبر می دهند.مشکل این نیست،مشکل این است که شما الان برو بگو انرژی هسته ای می خواهم سریع به شما تحویل می دهند.گرفتن انرژی هسته ای راحت تر از تلفنی است که به درد کسی هم نمی خورد.من پیرمرد شده ام و سنم بالا رفته و می خواهم مخارجم هم کمتر شود.در هر صورت من اینجا در انزلی هستم و اگر به همه مردم خوش بگذرد به من هم خوش خواهد گذشت.من محمد مایلی کهن،کشورم را دوست دارم و فیلم هم بازی نمی کنم.

راستی چند روز پیش سال روز درگذشت مهرداد میناوند بود.او یکی از شاگردان خوب شما بود.

آخی!خدا رحمت کند.من شاگردی نداشتم.این ها همه فرزندان من بودند.مهرداد حیف شد.علی انصاریان هم همین طور.این ها عزیزانی بودند که جانشان را در دوران کرونا دادند.اتفاقی سخت و ناگوار به خصوص برای خانواده و دوستان شان.روحشان شاد و یادشان گرامی.

تقریبا ماه گذشته بود که یک اظهار نظر درباره علی دایی حسابی سروصدای زیادی به راه انداخت.آن اظهار نظر را دیدید؟

بله.

نظر شما چیست؟

من هم آن اظهار نظر را دیدم و هم همه حاشیه هایی که به وجود آمد را خواندم.از آن طرف شنیدم که ایشان هم جانباز هستند و کم برای این مردم و مملکت زحمت نکشیده اند.چه اشکالی دارد یکی هم عقیده اش را این طور بیان کند.درست است که آن اظهار نظر خوب نبود اما خیلی از جاها هم هست که خود ما یک سری حرف ها می زنیم یا یک سری مطالب علیه دیگران می نویسم و خیال می کنیم خوب است اما خوب نیست.به نظر من زیاد تاختن هم درست نیست آن بنده خدا نظرش را گفته است.مگر این همه راجع به ما حرف نمی زنند.مطمئن باشید می زنند و خواهند زد.من دیدم در خیلی از جاها چشم آن بنده خدا را در آورده اند.در هر صورت هیچ کدام از این اتفاق ها درست نبود.

آقای مایلی کهن بازی پرسپولیس و فولاد را دیدید؟

من همیشه گفته ام فوتبال را دوست ندارم بلکه عاشق فوتبال هستم مخصوصا فوتبال دنیا و به خصوص اروپا.اما برای بازی پرسپولیس و فولاد خیلی متاسف شدم.در دنیا دارد این همه فوتبال برگزار می شود به چه زیبایی،اما در فوتبال ما چه کارها که نمی کنیم تا بتوانیم یک برد به دست بیاوریم.من اصلا نمی خواهم جانبداری کنم بارها هم گفته ام که بعد از آقای پروین بیشترین حضور مستمر در پرسپولیس را با 14 سال بازی دارم.شما همین الان به صادق ورمزیار زنگ بزنید شاید یادش باشد.در یک دربی که اتفاقا آخرین روزهای فوتبال من بود دیدم که زیاد دارد نسبت به داور شلوغ بازی در می آورد.به او گفتم که اگر می خواهی فوتبالت را ادامه بدهی از این کارها نکن.

این حرف های شما حمایت از پرسپولیس است؟

متاسفانه من هر چیزی که بگویم به یک طرف بر می خورد.البته من ناراحت نیستم،بر بخورد.من نمی خواهم چیزی بگویم که کسی خوشش بیاید.همه ماها ایراد داریم اما در آن بازی رفتارهایی شد که زیبنده نبود.یا بعد از بازی و آن پست های اینستاگرامی.بیچاره حیوان های خدا که همیشه مظلوم واقع می شوند.من خودم در اهواز و فولاد بوده ام.انسان هایی شریف،مردمی نجیب و با محبت و البته زود رنج.خب من فکر می کنم در آن قضیه آقای نکونام و دستیارانش خوب عمل نکردند.

مایلی کهن:حمله به آن جانباز خوب نبود او نظرش را درباره علی گفته

البته یحیی گل محمدی هم از واژه خوبی استفاده نکرد.

کار یحیی هم خوب نبود.این را هم در نظر بگیرید که الان من و شما داریم در شرایط عادی حرف می زنیم.بله یحیی هم اشتباه کرد که آن واژه را به کار برد.این را هم قبول کنیم که روی آقای نکونام و دستیارانش فشار زیادی بود.فولاد این فصل هزینه های زیادی کرده است.شاید من این حرف ها را بزنم دوباره شلوغ کاری شود و به من حمله کنند اما مهم نیست.حرف من یک چیز است.فوتبال با همه این مشکلاتی که در کشور وجود دارد و با وجود همه این غم و غصه ها گاهی می تواند به اندازه سر سوزنی از این غم ها بکاهد.باید احترام همدیگر را داشته باشیم و رفتارهایی نکنیم که بعدا پشیمان شویم.

درباره پرسپولیس حرف بزنیم.این تیم دوباره یک مهاجم خارجی را جذب کرد.هنوز چند هفته بیشتر نیست که لوکادیا پرسپولیس را ول کرد رفت و ...

لوکادیا یک حقه باز بود.بعد از جدایی این حقه باز شما ببینید نتایج پرسپولیس چطور شد؟نوع بازی این تیم چطور شد؟در همین بازی با فولاد.تیم خوب بازی کرد اما بازیکن فولاد یک گل استثنایی زد.گلی که نه برای فوتبال ما که برای فوتبال جهان استثنایی بود.از طرف من اعتقاد دارم در این بازی پرسپولیس 10 نفره بازی کرد.

یعنی کدام بازیکن در زمین بازی نمی کرد؟

آخر دیاباته بازیکن است؟ممکن است بازیکن بوده باشد اما الان می تواند راه برود؟

راه که می رود!

نه راه هم نمی رود! او در استقلال خوب بود.انسان با شخصیتی هم هست اما از وقتی به قطر رفت چند تا بازی کرد؟مدام مصدوم بود.بعد آوردیم در پرسپولیس و گذاشتیمش مهاجم نوک.چرا از عبدی استفاده نمی کنیم؟عبدی خصوصیات خاص خودش را دارد.یک جایی هم ممکن است شیطان باشد اما مگر سال قبل گل نزد؟مگر خوب نبود؟خب چرا از او استفاده نمی کنیم؟آقا یحیی! اگر نمی خواهید از او استفاده کنید خب اجازه بدهید به تیم دیگری برود.این یک معامله دو سر برد است.شما لوکادیا با آن هیکل را می آورید.اول می گفت ایران بهشت است و همه چیز خوب بود وقتی رفت اینجا شد جهنم؟من در خیلی از جاها به مسئولان کشورم معترض هستم اما تو چه می گویی بابا! آمدی 5- 6 گل زدی که دو – سه تای آن پنالتی بود.از این پنالتی ها من هم حداقل یکی از آنها را گل می کردم.فیل که هوا نکرده ای.به نظرم از وقتی لوکادیا رفته پرسپولیس بهتر شده و چرخش خوبی هم در زمین داشته است.

آقای مایلی کهن.عربستان رونالدو را جذب کرد و خیلی ها می گویند که این بیشتر نمایشی است برای اینکه کشور خودشان را به جهان معرفی کنند.

در بین این همه غم و غصه رنالدو را کجا دلم بگذارم؟الان عربستان احمق است؟!پول ندارد یا چی؟شما فکر می کنیداز کنار رونالدو هزینه ای که کرده اند را در نمی آورند؟آنها مثل ما نیستند که لوکادیا را بیاوریم.اگر رونالدو را با 250 میلیون یورو می آورند یقین بدانید که بیشتر از یک میلیارد یورو سود می برند.ما هم گفتم لوکادیا را می آوریم و وقتی می رود همه می گوییم چطور رفته.این پول ها برای عربستانی ها پول خرد است آن وقت یک زلزله پفکی می آید و هموطنان من را داغدار می کند.باور کنید آن زلزله نبود و پفکی بود اما چرا خسارت زد؟چون از بس خانه های ما مقاوم است در برج های چند طبقه زندگی می کنیم که این اتفاق ها می افتد!آیا من واقعیت می گویم یا دروغ؟اما چه کسی توجه می کند؟

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1726549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 66
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  ما هم حمله نکردیم نظرمون رو در مورد اون جانباز گفتیم آقای مایلی کهن
  • IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
   9 19
   اتفاقا چند سال پیش علی پرویندو علی کریمی نظر خودشون رو درباره علی دایی گفته بودند درباره اونها حرفی ندارید؟
 • IR ۰۷:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  پهلوان علی دایی در قلب تمام ملت ها
  • مهدی IR ۱۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
   17 47
   پهلوانت را در قلب خودت نگهدار و از همه خرج نکن
 • اسطوره IR ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  96 31
  توهم میخوای مشهور بشی😀😀
 • متین IR ۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  74 19
  ذات ادما بعد ازپیش نهاد رشوه مشخص میشه یکی لیاقت قهرمان شدن داره یکی هم باچاپلوسی خودشو مطرع میکنه
 • ایرانی IR ۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  مردم هم نظر خودشون رو به کسی که به علی دایی توهین کرده گفتند.
 • Mehdi IR ۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  78 37
  آقای مایلی کهن حرفاتون درست اما یادتون نره بدترین روزها را برای تیم ملی فوتبال ایران نهایت ضربه را وارد کردید
 • IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  هنوز هم عقده دايي را دارد!
 • IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  99 35
  حالا چرا شما ناراحت شدین مردم هم نظرشون در مورد اون جانباز گفتن
 • ناشناس IR ۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  97 31
  توهین کردن با اظهار نظر فرق داره، آقای مایلی کهن مثل اینکه شما هم مطلب را درک نکرده اید
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  84 25
  جناب مایلهی کهن پس اجازه بدن همه نظرات خود در مورد هرکسی از صدا و سیما و رسانه ملی بگه اون موقع فرمایش شما صحیح هست
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  83 22
  خوب ناراحتی ندارد ایشان نظرش را داده و نظر بقیه را هم شنیده ...
 • احمدی از استانداری IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  65 15
  شروع تدریجی آلزایمر
 • پرویز IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  99 24
  عجب؟! خوب کسی هم که به اون جانباز بزرگوار حمله فیزیکی نکرده ، در واقع اونا هم نظرشون رو در مورد اون جانباز گفتن.چطور ایشون میتونه نظرش رو در مورد دایی بگه ولی دیگران حق ندارن در مورد ایشون نظر بدن و میشه حمله؟! چه یه بوم و دو هوای جالبی.البته دشمنی دیرینه تو با دایی بر کسی پوشیده نیست
 • من AU ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  91 29
  جانباز جنگ رو چشم ما. ولی باید ادب داشته باشه و در حد خودش حرف بزنه. مخصوصا وقتی داره از تلویزیون حرف میزنه
 • پویا IR ۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  47 17
  تو گریه اتو کنی سنگین تری.
 • IR ۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  76 20
  ما هم نظرمونو گفتیم حمله نکردیم
  • ارش IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
   9 36
   شما هنوز فرق نظردادن و توهین رو نمیدونی. اون جانباز نظرشو داده اما شما و امثال شما دارین به اون جانباز توهین می کنین. واقعا متاسفم براتون
 • ناشناس IR ۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  53 16
  آقای مربی اگه توهین به شخص مشهور را با نظر اشتباهی توجیه کنی ای کاش بااین تصمیم شما بجای مربی داور می شدید!
 • ممد IR ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  29 11
  خدا رحمت کنه باباتو والله
 • نادر IR ۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  62 14
  باید دید راجب تو هم چیزی میگفت همینو میگفتی
 • علی IR ۱۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  23 84
  بسیار حرفهای خوب ومنطقی وسنجیده،درود بر حاج اقا مایلی کهن دوست داشتنی
  • GB ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
   37 16
   دوست داشتنی!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • IR ۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  58 20
  چطور اون نظرش را بگه ولی بقیه نظرشون را نگویند
 • IR ۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  48 8
  حاجی خوب جایی را برای زندگی انتخاب کردی،خیالت راحت به جوون‌ها هم خوش می گذره،نگران نباش
 • IR ۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  56 14
  منصفانه..اگر کسی درمورد مایلی کهن نظرش بگه حتی خیلی نرم‌تر از اونی که به آقای دایی گفته شد . چکار میکرد.... شایدآقای مایلی کهن در مقابل منتقد مواضع تند وطولانی مدت بگیره
 • IR ۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  56 19
  مردم هم نظرشون رو در مورد اون جانباز گفتند تو کجای ماجرایی
 • IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  19 21
  مایلی کهن دقیقا مصداق زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد است.خیلی بیش از اینها میتونست در عرصه مربیگری فوتبال بدرخشه اما همیشه زبان گزنده و صریحش کار دستش میداد
 • IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  52 13
  جانباز روی چشم ما جا دارد، ما به ایشان انتقاد نکردیم که چرا جانبازی، ما به گفتار و نحوه ادبیات انتقاد داریم. نباید اسطورهای ایران را اعم از شهدا، جانبازان و ورزشکاران و... ایران لگد مال کنیم. فقط همین
 • شاهین ۳۳ IR ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  43 12
  نظر داریم تا نظر!!! مثلا اگه یکی بگه مایلی با لابی بازی به تیم ملی امد باید قبول کنیم!!!! شاید درست گفته شده!!!!
 • IR ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  53 8
  جناب مایلی کهن، البته اگر همه بتونند نظرشون رو در مورد همه چی و هرکس آزادانه بگن خیلی هم خوب است.
 • اکبر IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  15 7
  بشکنه دستی که نمک نداره...
 • سیاوش IR ۱۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  44 12
  آقای مایلی کهن ما هم می تونیم نظرمونو در مورد اونها بگیم؟
 • مجید IR ۱۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  34 8
  نظر تو شبکه عمومی که تخریب باشه گناهه نظرش باید تو ذهنش نگه داره شخصیته نه فکر برنامه فکر چیز دیگریه خودتو نو به اون راه نزنید همه میدونن نمیتونین این شخصیت و خرابش کنین
 • IR ۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  38 13
  آقای مایلی کهن هم حرفش درست نیست اون آقای جانباز ه درست ولی علی دایی هم کم نزاشته برا ملت ایران هر کدام با یک کاری وبعد هم اینکه برای همین مردم از صدا وسیما زده شدند چون نظرات موافق خودشون را اجازه پخش میدهند
 • DE ۱۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  37 14
  اتفاقا باید میشد که بقیه به خودشون اجازه توهین به یک اسطوره بزرگی ایشون به نوعی شناسنامه کشوره دنیا با اسطوره هاش چطور رفتار میکنه ما چطور
 • IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  31 8
  غم ملت با فوتبال درمان نمی شود.
 • باقري IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  43 29
  خب مرد حسابي !! پس بقيه هم نظرشان را درباره آن شخص گفته اند!! پس چرا شما زورت گرفته ؟!!!
 • مصطفی IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  28 9
  چقدر ناله میکنه این آدم از رونالدو چجوری رسید به زلزله خوی معلوم نیست؟ اخه چه ربطی به هم داره پدر جان
 • IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  29 10
  روبه روی یک جوان وایساده واردهرمقوله ای میشه فقط سیاه نمایی میکنه بعدش میگه خوشی روبایدجوان بکنه که بعیده بااین شرایط این روزهابتونه.مریض واقعی به این میگن
 • م IR ۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  12 23
  حرف حق از قدیم تلخ و غیر قابل حضم بوده
 • ش IR ۱۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  7 21
  سلام فوتبال باشگاهی تهران کشور ملی خوبه از پیش کسوتان بازیکنان مربیان قدیمی هر طور امکانش هست استفاده وتکریم بشن که اگه اینطوریربشه عالی خواهد شد و در دیکر حوزه‌های کاری کشور و ساخت مستندهای از همه عزیزان میتونه خیلی گارسلز باشه
  • کریم IR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
   9 6
   چی میگی....!نکنه شماآقای مایلی‌کهن هستید؟؟
 • IR ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  33 9
  خب مردم هم نظرشونو در مورد اون جانباز گفتند اگر حرف اون جانباز نظر بود
  • محمد IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
   10 26
   حالا تو شدی مردم تو نظر خودت رو بگو از جانب من صحبت نکن اقای مردم
 • ناشناس IR ۱۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  27 8
  خوب قبل ش توجیه میشد رسانه ملی یعنی چی ...جای نظر شخصی نیست برای خودش نگه داره
 • IR ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  6 27
  جانا سخن از زبان ما می گویی
 • امیر IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  34 14
  نظر دادن بد نیست ، ولی نه در رسانه ملی ،جلو ملت عاشق علی اقا
 • علی IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  38 13
  خیلی جالبه ایشون میگه اون جانباز که به علی دایی توهین کرد نظرش را گفته و نباید بهش انتقاد کرد اما یک کم پایین تر میگه یحیی اشتباه کرد اون حرف را زد آقای جناب مایلی کهن چطور اون جانباز که به دایی توهین کرد از نظرت هیچ اشکالی نداشت و نظرش بود اما یحیی وقتی نظرش را گفت شد حرف اشتباه؟ تکلیفت با خودت هم معلوم نیستا
 • علی IR ۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  22 8
  از کی توهین کردن شده نظر دادن
 • حامون IR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  26 11
  چه کسی به جانباز حمله کرده جناب مایلی کهن ؟ مردم؟ خوب مردم هم نظرشونو گفتن !حمله یعنی چی؟!
 • IR ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  17 7
  بارالها حاج محمدآقا را هرکجا هست به سلامت دار
 • محمد FI ۱۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  23 7
  آقای مایلی کهن عزیز،همشهری گرامی،درسته آن جانبازنظرش راگفته، ولی صداوسیما حق نداره یکطرفه کسی راقضاوت کنه،حالا جانبازباشه یاهرشخص دیگه،متاسفانه صداوسیمای حکومتی مدتهاست که کسی راکه میخواهندخراب کننداین طرفندرابکارمیبره،مثل رائفی پور،عباسی، وبقیه،آقای علی دائی سرمایه گرانبهای مردمه باید بااحترام باهاشون برخوردشود
 • ااا IR ۱۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  25 6
  اقای مایلی کهن .ان جانباز نباید توهین می کرد تا جوابش را بشنود
 • محمد IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  29 7
  چه جالب پس فقط نظرش رو گفته پس چرا دیگران نمیتوانند از شبکه ملی نظرشان رو بگن عجیبه
 • حسین IR ۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  5 18
  حاجی مایلی همیشه حرف حق رو زده. یه عده هنور فرق توهین با اظهارنظرو نمی دونن. همونایی که در جواب این جانبار هر نوع اهانتی بهش کردنو بعد در کمال وقاحت می گن ما هم اظهار نظر کردیم. از همه جالبتر توهین هاشون رو از قول ملت می گن. خودشون رو هم معادل مردم فرض می کنن.!!! این جانبار محترم هیچ اهانتی نکرد. حتی خود دایی هم راضی به اهانتهای جماعت متوهم به اصطلاح اطرفدارش نیست.
 • IR ۱۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  10 2
  ایران به واسطه بزرگ مردانش ایران شده.
 • IR ۱۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  13 2
  خب ملت هم نظرشونه راجع به اون گفتن
 • م IR ۱۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  9 2
  دود اگر بالا نشیند کثر شان شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گر چه او بالاترست
 • ناشناس IR ۱۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  12 2
  هرکس نباید دیگران را زیر سوال ببرد
 • IR ۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  15 3
  مردم نظرهاشون گفتن کسی حمله نکرد نظر بود😜
 • میرزائی IR ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
  1 5
  محمد مایلی کهن بهترین مربی تیم ملی تا کنون.کسی که در زمان مربیگری او ۶ تا به کره زدیم و ۳ تا به عربستان. یک مربی بگویید که در زمانش ایگور نتیجه گرفته باشیم.
 • علی IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
  7 0
  آقای مایلی کهن اگه اون جانباز نظرشو گفته واونهم در تلویزیون ملی اجازه بدن مردم هم نظرشونو در مورد دیگران بگن اگه برای نامبرده آزاده نظر دادن برای دیگران هم آزاد باشد
 • اسد IR ۱۴:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  3 3
  شهدا و جانبازان از جان خود ویا سلامتی خود گذشتن اینان اسطوره و قهرمان هستن
 • IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  2 1
  تو درست میگی اون 100هزارنفرهم دراستادیوم نظرشون درمورد تو گفتن پس چرا ننه من غریبام دراوردی ب قلعه نوعی توهین کردی مرگ خوب برای همسایه