برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری بین‌المللی پیکلبال به آذربایجان‌غربی رسید

مسئول امور استان‌های کمیته پیکلبال ایران گفت: اولین دوره مربیگری و داوری بین‌المللی پیکلبال در استان آذربایجان‌غربی برگزار خواهدشد.

به گزارش خبرگزاری آذربایجان‌غربی، رامین امید باراندوزی گفت: رشته ورزشی پیکلبال هم‌اکنون در استان‌هایی چون همدان، آذربایجان‌غربی، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، کرمان، قزوین فعال است بنا داریم دوره‌های مختلف داوری و مربیگری را در سراسر کشور برای گسترش آن را در برنامه داریم.

وی افزود: اولین مجموعه ورزشی تخصصی پیکلبال نیز در ارومیه با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی با هزینه نزدیک به ۸میلیارد ریال بزودی به بهره‌برداری خواهدرسید.

مسئول امور استان‌های کمیته پیکلبال ایران اظهار کرد: این مجموعه ورزشی پیکلبال به شکل حرفه‌ای ایجاد شده و دارای ۴ زمین کنار هم می باش که در تمام ساعات شبانه‌روز از جمله شب‌ها نیز قابل استفاده خواهدبودو شرایط برای میزبانی مسابقات بین اللملی و کشوری را نیز دارد.

باراندوزی گفت: بعد از بهره‌برداری از زمین پیکلبال، بنا داریم اولین دوره مربیگری و داوری بین‌المللی کشور را در این مجموعه و به میزبانی شهر ارومیه برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: بزودی شرایط ثبت نام برای حضور در این دوره اطلاع رسانی خواهدشد تا از استان‌های مختلف برای آن نام نویسی کنند.

باراندوزی در پایان خاطر نشان کرد:با حضور آقای مهاجر به عنوان رئیس پیکل بال کشور و با همت و اتحادی که در بین اعضای این رشته به وجود آمده به زودی شاهد رشد و توسعه این رشته در کشور خواهیم بود و برنامه ریزی ما برای المپیک ۲۰۲۸ خواهد بود.

۴۶

کد خبر 1727941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =