برگزاری وبینارهای مهارتی رایگان توسط مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان به مناسبت دهه فجر

سید حسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان از برگزاری وبینارهای مهارتی رایگان توسط مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، سید حسین شاهچراغ مدیرکل با اعلام این خبر گفت : 13 وبینار مهارتی به مناسبت دهه مبارک فجر توسط مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان برگزار خواهد شد .

شاهچراغ با اشاره به برنامه‌ریزی این وبینارها در رشته‌های مختلف گفت : بر این اساس آشنائی با مدیریت سبز، ساخت دیش گاردن، آشنائی با هوش مصنوعی و سیستم های خبره، بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی، ایمنی در محیط کارگاهی تعمیرات خودرو، تحلیل شبکه‌های اجتماعی، نکات کاربردی در خیاطی، ساخت پروژه گلدوزی دستی، ایمنی وسایل گازسوز، آموزش لباس گره دار، اینفوگرافی در ایلستریتور، سوزن‌دوزی روی گلیم، اصول و تکنیک‌های ساخت شمع رنگی در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است جزئیات و لینک این وبینارها از طریق مراجع اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در فضای مجازی، منتشر خواهد شد و از طریق پایگاه اطلاع رسانی این اداره‌کل به آدرس www.semnantvto.ir قسمت اطلاعیه‌های مهم، نیز قابل دسترسی است و متقاضیان از سراسر کشور می‌توانند به صورت رایگان در این وبینارهای آموزشی شرکت کنند.

کد خبر 1727980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =