روایت اللهیار صیادمنش از زلزله ترکیه و وضعیت خانواده همسرش

خبرورزشی نوشت: بازیکن ملی پوش کشورمان گفت: بابت دو حادثه دلخراش و زلزله شدید در ایران و کشور ترکیه خیلی غمگینم اما خدا را شکر می کنم که خانواده همسرم در سلامت هستند.

اللهیار صیادمنش، بازیکن اسبق استقلال و فعلی باشگاه هال سیتی انگلیس و عضو تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگویی درباره زلزله امروز ترکیه و اینکه خانواده همسرش در چه شرایطی هستند اظهار داشت: «بلافاصله بعد از شنیدن خبر زلزله با همسرم صحبت کردم که او درباره شرایط خانوادگی اش گفت مشکلی برای آنها به وجود نیامده است».

وی افزود: «محل وقوع زلزله تقریباً در جنوب کشور ترکیه بوده و این در حالی است که خانواده همسر من در شمال ترکیه زندگی می کنند. البته که همه آنها بابت این اتفاق تلخ غمگین و ناراحت هستند اما جای شکرش باقی است که هیچ اتفاق تلخی برای خانواده همسرم رخ نداده است».

ملی پوش کشورمان که پیش از جام جهانی دچار مصدومیت شده و جام جهانی را از دست داد اضافه کرد: «همسرم بابت این حادثه دلخراش و مرگ جمعیت زیادی از هموطنانش به شدت ناراحت بود و شرایط روحی خوبی نداشت. امیدوارم هرچه سریعتر کمک های بین المللی به کشور ترکیه برسد تا آسیب دیدگان محل وقوع زلزله در این هوای سرد شرایط بهتری پیدا کنند».

صیادمنش همچنین درباره مردم زلزله زده شهر خوی نیز خاطرنشان کرد: «من در این مدت از طریق دوستان فوتبالی ام به ویژه آذری ها پیگیر اتفاقات تلخ شهر خوی و مردم زلزله زده کشورم هم بودم و در حد توانم به زلزله زدگان این شهر هم کمک کردم».

وی در پایان تأکید کرد: «امیدوارم خداوند به بازماندگان زلزله های اخیر صبر بدهد تا بتوانند این وضعیت تلخ و سخت را پشت سر بگذارند و البته آرزو می کنم که دیگر شاهد وقوع چنین حوادث تلخی برای هموطنانم و هیچ کشوری در دنیا نباشیم».

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1728315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =