خرید تلویزیون هوشمند ۴K اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند می توانند به مدت بسیار محدود نسبت به خرید تلویزیون ال ای دی هوشمند ۴۳، ۵۰ ، ۵۵ و ۶۵ اینچ اقساطی ۳۶ ماهه بدون پیش پرداخت، چک و ضامن در تهران، کرج و سایر شهرستان ها اقدام نمایند.

فروشگاه اینترنتی نامیراکالا شرایط ویژه ای برای خرید تلویزیون هوشمند ۴K اقساطی ۴۳ اینچ، ۵۰ اینچ، ۵۵ اینچ و ۶۵ اینچ ۳۶ ماهه برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به صورت حضوری و غیرحضوری "به مدت بسیار محدود" فراهم کرده است.

تماس با نامیراکالا: ۰۲۱۳۴۷۲۹۰۰۰

متقاضیان محترم می توانند با جستجوی «نامیراکالا» در گوگل لیست محصولات موجود و اطلاعات تماس فروشگاه اینترنتی نامیراکالا را مشاهده نمایند.

به علت محدودیت منابع بانکی، بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی می‌بایست نسبت به ثبت نام خرید اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق لینک زیر تسریع نموده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۳۴۷۲۹۰۰۰ تماس حاصل نمایند.

ثبت نام خرید اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی

از جمله شرایط طرح خرید تلویزیون اقساطی برای بازنشستگان بدون چک و بدون ضامن عبارت است از:

 1. قیمت کمتر تلویزیون در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی
 2. اقساط ۳۶ ماهه (به مدت بسیار محدود)
 3. اقساط ۱۲ تا ۱۸ ماهه در شرایط عادی
 4. بدون پیش پرداخت (به مدت محدود)
 5. کسر از حقوق بانک رفاه
 6. بدون چک
 7. بدون ضامن

سایر متقاضیان نیز می توانند نسبت به خرید تلویزیون اقساطی ۴۳ اینچ، ۵۰ اینچ،‌ ۵۵ اینچ و ۶۵ اینچ هوشمند ۴K با ارائه چک صیادی اقدام نمایند.

شرایط خرید تلویزیون اقساطی با چک صیادی برای عموم متقاضیان به شرح زیر است:

 1. قیمت کمتر تلویزیون در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی
 2. اقساط ۱۲ تا ۱۸ ماهه
 3. تعداد ۶ تا ۹ فقره چک

تلویزیون ال ای دی هوشمند اینترنشنال آنیل

در شرایط فعلی عمده قطعات تلویزیون های موجود در بازار ایران که با اسامی جدید به فروش می رسند،‌ چینی هستند که کیفیت آن‌ها از درجه یک تا سه دسته بندی می شود. علاوه بر کیفیت قطعات، گارانتی و خدمات پس از فروش برای تعمیر و تعویض تلویزیون در کوتاه ترین زمان بسیار اهمیت دارد.

عمده قطعات تلویزیون های ال ای دی هوشمند اینترنشنال آنیل درجه یک است و همچنین این تلویزیون ها دارای ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش تعمیر و تعویض است. در حال حاضر بیشترین نارضایتی خریداران تلویزیون از شرکت های بزرگ مربوط به کیفیت پایین برخی قطعات و همچنین نارضایتی از خدمات پس از فروش در صورت نیاز به تعویض تلویزیون است. گارانتی و خدمات پس از فروش برند اینترنشنال آنیل برای تلویزیون و سایر لوازم خانگی، از جمله نقاط قوت این برند است که حتی در صورت نیاز،‌ در کوتاه ترین زمان اقدام به تعویض کالای خریداری شده می کند.

خرید تلویزیون هوشمند ۴K اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

مشخصات فنی تلویزیون های ۵۰ ، ۵۵ و ۶۵ اینچ اینترنشنال آنیل

تلویزیون ال ای دی ۵۰ ، ۵۵ و ۶۵ اینچ با رزولوشن ULTRA HD برای خانه های متوسط و حتی بزرگ بسیار کاربردی و مناسب است. این محصول دارای ورودی HDMI است که می تواند تصاویر را با کیفیت بالایی منتقل کند.

برخی مشخصات فنی تلویزیون های اینترنشنال آنیل به شرح زیر است:

 1. پنل Ultra HD بدون فریم
 2. پخش ۴k
 3. پردازنده چهار هسته ای
 4. سیستم عامل اندروید
 5. دارای گیرنده دیجیتال قوی
 6. قابلیت بهبود کیفیت تصویر
 7. دارای ورودی MHL برای اتصال موبایل
 8. فناوری Open Cell
 9. قابلیت پخش فرمت های Blu-Ray

میز تلویزیون چوبی اقساطی

در کنار تلویزیون و لوازم خانگی اقساطی، کالای چوبی اقساطی هم در فروشگاه نامیراکالا به فروش می رسد!

تلویزیون نو بدون میز تلویزیون نو نمای زیبایی ندارد!

خریداران تلویزیون های ۵۰ ، ۵۵ و ۶۵ اینچ اقساطی می توانند نسبت به مشاهده انواع میز تلویزیون چوبی اقساطی و خریداری آن از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا اقدام نمایند.

خرید تلویزیون هوشمند ۴K اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

خرید تلویزیون هوشمند ۴K اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

سایر کالاها و خدمات فروشگاه اینترنتی نامیراکالا

علاوه بر تلویزیون اقساطی بازنشستگان بدون پیش پرداخت در تهران و شهرستان‌ها، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می‌توانند نسبت به خرید اقلام زیر به صورت اقساطی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان (براساس اعتبارسنجی) اقدام نمایند:

 • مبل اقساطی
 • تلویزیون اقساطی بازنشستگان
 • ماشین لباسشویی اقساطی
 • ماشین ظرفشویی اقساطی
 • یخچال اقسطی
 • میز ناهار خوری اقساطی
 • سرویس خواب اقساطی
 • دندانپزشکی اقساطی
 • بیمه ثالث و بدنه خودرو اقساطی
 • بیمه عمر و پس انداز

دندانپزشکی اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی می توانند از خدمات دندانپزشکی اقساطی نامیراکالا در تهران و اهواز بهره مند شوند. امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی اقساطی بازنشستگان با اقساط ۱۰ ماهه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان براساس اعتبارسنجی و میزان حقوق بازنشسته یا مستمری بگیر محترم فراهم شده است. بازنشستگان و مستمری بگیران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با نامیراکالا تماس حاصل نموده یا با جستجوی «نامیراکالا» در گوگل از شرایط دندانپزشکی اقساطی بازنشستگان مطلع شوند.

بیمه ثالث و بدنه خودرو اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی می توانند از خدمات صدور بیمه ثالث اقساطی و بیمه بدنه اقساطی برای خودرو خود یا اعضای محترم خانواده بهره مند شوند. این طرح برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بدون چک و ضامن بوده و به صورت کسر از حقوق بانک رفاه است. بیمه ثالث و بیمه بدنه خودرو مربوط به شرکت «بیمه ما» وابسته به بانک ملت است که شرایط خوبی در پرداخت خسارت دارد. بازنشستگان محترم جهت خرید اقساطی بیمه ثالث و بدنه می توانند با نامیراکالا تماس گرفته یا با جستجوی «بیمه ثالث و بدنه نامیراکالا» در گوگل از شرایط صدور این بیمه نامه ها مطلع شوند.

تماس با فروشگاه اینترنتی نامیراکالا

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی و همچنین عموم متقاضیان که امکان خرید با چک صیادی را دارند می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۳۴۷۲۹۰۰۰ (۲۰ خط) تماس حاصل کنند.

نشانی فروشگاه اینترنتی بازنشستگان تامین اجتماعی نامیراکالا در تهران به شرح زیر است:

تهران – خیابان ۱۷ شهریور – پایین تر از میدان شهدا - بعد از زیرگذر امیرکبیر – ساختمان دیاموند پلاک ۱۱۶۸

تماس با نامیراکالا: ۰۲۱۳۴۷۲۹۰۰۰

متقاضیان محترم می توانند با جستجوی «نامیراکالا» در گوگل لیست محصولات موجود و اطلاعات تماس فروشگاه اینترنتی نامیراکالا را مشاهده نمایند.

کد خبر 1728511

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =