دشت قزوین آغازگر کشاورزی مدرن است

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: کشاورزی قزوین با عنوان دشت قزوین آمیخته شده و این دشت مهم می‌تواند آغازگر کشاورزی مدرن و نوین باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدحسین عطایی، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در مراسم جشن انقلاب اسلامی که با حضور سردار آبنوش از فرماندهان سپاه صاحب‌الامر(عج) استان تهران، سرهنگ برین معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین، رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیران کل دستگاه‌های تابعه برگزار شد؛ گفت: ارتقای بهره‌وری بدون استفاده از دانش و تکنولوژی امکانپذیر نیست بنابراین بایستی توجه بر کشاورزی دانش‌بنیان باشد.

او با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر توجه و توسعه به دشت قزوین، افزود: احیای دشت قزوین باید براساس توسعه پایدار باشد و قزوین پتانسیل مستعدی در بخش کشاورزی دارد بنابراین باید آغازکننده کشاورزی دانش‌بنیان باشد.

عطایی الگوی کشت را یکی از مهم‌ترین مولفه‌های توسعه دشت قزوین دانست و گفت: کشاورزی قزوین با عنوان دشت قزوین آمیخته و ترکیب شده و این دشت مهم می‌تواند آغازگر کشاورزی مدرن و نوین باشد.

این مسئول بر اجرای طرح‌های مهم بخش کشاورزی از جمله اجرای طرح‌های الگوی کشت و کشاورزی قراردادی برای توسعه بیشتر بخش کشاورزی استان تاکید کرد.

او یادآور شد: رسیدن به توسعه پایدار و ارتقای بهره‌وری نیازمند نیروی انسانی است و با ایجاد انگیزه، همدلی، اتحاد و مشارکت نیروی انسانی در خصوص توسعه بخش کشاورزی حرکت کرد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی آغازگر یک عصر نوین در جهان که نخستین درخشش آن جمهوریت و اسلامیت بود.

حجت‌الاسلام مصائبی افزود: انقلاب ما ماموریت فرامنطقه‌ای دارد و با اقتدار رهبری داعیانه مقام معظم رهبری توانسته در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین همچنین بر لزوم اهمیت توسعه پایدار بخش کشاورزی و اجرای طرح‌های مهم در این بخش تاکید کرد.

46

کد خبر 1729505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =