هشدار باهنر: سران قوا، نباید معنای حضور مردم در ۲۲ بهمن را رضایت آنان از عملکرد مسئولان بدانند

جماران نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای افزایش امید، اولا باید «کرسی اعتراض» را به رسمیت شناخت، کسانی که اعتراض قانونی دارند باید بتوانند مطالبه گری کنند و مسائل و مطالب خودشان را بگویند. مسئولین نظام عوض دعواهای بی ارزش و اختلافات غیرضروری، دست به دست هم بدهند و از خرد جمعی استفاده کنند؛ از تک تک کسانی که در کشور هستند و دل در گرو انقلاب دارند، از هر گروه و حزب و دسته و طایفه ای که می خواهند باشند، استفاده کنند.  

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور میلیونی مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مسئولین نظام عوض دعواهای بی ارزش و اختلافات غیرضروری، دست به دست هم بدهند و از خرد جمعی استفاده کنند؛ از تک تک کسانی که در کشور هستند و دل در گرو انقلاب دارند، از هر گروه و حزب و دسته و طایفه ای که می خواهند باشند، استفاده کنند. این مردم سرمایه بسیار عظیمی هستند. اگر کسی بتواند از این سرمایه درست استفاده کند، ما تردید نداریم که انقلاب می تواند بسیاری از مشکلات پیش روی خودش را بردارد.

محمدرضا باهنر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، در خصوص راهکار وفاق و وحدت، اظهار داشت: بحمدالله امروز مردم با حضور میلیونی خودشان در جشن انقلاب، نشان دادند بصیر و به ارزش های اصلی انقلاب وفادار هستند. اما مسئولین اجرایی، مقننه و قضایی کشور نباید این حضور را به معنای رضایت مردم از عملکرد مسئولین تلقی کنند.


مردم با هم قهر نیستند؛ با هم دوست و یکپارچه هستند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه مردم با هم قهر نیستند، افزود: مردم با هم دوست و یکپارچه هستند و نمونه آن همین راهپمایی ۲۲ بهمن است. با این جنگ ترکیبی پرخرج و پرهزینه ای که نظام استکبار جهانی علیه ملت ایران راه انداخت، امروز مردم دارند جواب می دهند.

هشدار باهنر: سران قوا، نباید معنای حضور مردم در ۲۲ بهمن را رضایت آنان از عملکرد مسئولان بدانند


برای افزایش امید، باید «کرسی اعتراض» را به رسمیت شناخت

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص راهکار افزایش امید مردم، گفت: برای افزایش امید، اولا باید «کرسی اعتراض» را به رسمیت شناخت، کسانی که اعتراض قانونی دارند باید بتوانند مطالبه گری کنند و مسائل و مطالب خودشان را بگویند. مسئولین نظام عوض دعواهای بی ارزش و اختلافات غیرضروری، دست به دست هم بدهند و از خرد جمعی استفاده کنند؛ از تک تک کسانی که در کشور هستند و دل در گرو انقلاب دارند، از هر گروه و حزب و دسته و طایفه ای که می خواهند باشند، استفاده کنند.

باهنر تأکید کرد: این مردم سرمایه بسیار عظیمی هستند. اگر کسی بتواند از این سرمایه درست استفاده کند، ما تردید نداریم که انقلاب می تواند بسیاری از مشکلات پیش روی خودش را بردارد.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1730433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =