واکنش فتح‌الله‌زاده به محرومیت ساپینتو

مهر نوشت: مدیرعامل باشگاه استقلال به حکم کمیته انضباطی درخصوص محرومیت ساپینتو واکنش نشان داد.

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، در خصوص مسایل اخیر مطالبی را بیان کرد که در ادامه می‌خوانید:

* استقلال در شرایط مطلوبی قرار دارد و در چهار بازی اخیر، چهار پیروزی خوب با تعداد گل‌های بالا به دست آورده که نشان دهنده سخت کوشی، قدرت و اتحاد تیمی ما است. باشگاه همه توان خود را برای حمایت از تیم و شادی هواداران به کار گرفته و از تلاش‌های همکارانم، بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم. اطمینان دارم در سایر مسابقات هم استقلال با همین قدرت و صلابت حضور خواهد داشت.

* احساس من این است که موفقیت و درخشش استقلال برای برخی خیلی گران تمام شده و همزمان با پیروزی‌های پیاپی استقلال، روند حاشیه سازی برای تیم ما آغاز شده است. از چند بازی قبل تا به حال، به دلایل مختلف سعی شده تا برای استقلال مشکل درست کنند و به تصور خودشان این قطار در حال حرکت را سنگ بزنند اما این یک خیال باطل است زیرا استقلال، متحد و قدرتمند، به جلو می‌رود و هیچ چیز نمی‌تواند مانع این اراده تیم ما شود.

* برخی از این حاشیه سازی‌ها در روزهای اخیر، ریشه های غیر واقعی و نادرست دارد. به عنوان مثال در تصاویری که پس از دیدار با مس کرمان منتشر شد، کاملا واضح است که سرمربی ما هیچ کار غیر عادی انجام نداد و فقط به سمت هواداران و سکونشینان استقلال شادی کرد که کاملا هم امری طبیعی است. ساپینتو هم مضروب شد، هم کارت قرمز گرفت و حالا هم حکم به محرومیت او داده‌اند که این بسیار عجیب و غیر طبیعی است و ما به این تصمیم کاملا معترض هستیم. این حساسیتی که دوستان کمیته انضباطی روی استقلال دارند، اصلا روی سایر تیم‌ها وجود ندارد و اتفاقاتی توسط سایرین افتاده و حرف‌هایی زده شده که روزها از آن می‌گذرد اما خبری از عکس العمل کمیته انضباطی نیست!

* اعتقاد راسخ دارم روی نیمکت تیم ما حساسیت بی مورد ایجاد شده و از احساسات و هیجانات فوتبالی سرمربی ما، به دنبال ابزاری هستند تا جریان بازی‌ها را به حاشیه ببرند. این کارها فوتبالی نیست و باید در زمین مسابقه به دنبال رقابت با استقلال باشید. از مسئولان کمیته انضباطی انتظار دارم از جوسازی و هیاهوی سایرین، تاثیر نگیرند و با دقت و اشراف کامل و بر اساس مدارک و مستندات و انصاف مسایل را بررسی کنند. تنها درخواست ما از کمیته انضباطی، عدالت است و این که همه تیمها را به یک چشم ببینند و در خصوص همه تیم‌ها، حساسیت یکسان داشته باشند.

* باشگاه استقلال در خصوص اتفاقات اخیر، از سرمربی خود به طور کامل و تمام قد دفاع می‌کند. مقصر این مسایل، شروع کننده حواشی هستند نه ساپینتو. شخصا پیگیر این اتفاقات هستم و اجازه نمی‌دهم کسی حق استقلال را پایمال کند. استقلال مکتب قدرت، عزت و افتخار است و هرگز اجازه نمی‌دهیم با کارهای غیر فوتبالی به تیم ما آسیب بزنند. شخصا از طریق ریاست فدراسیون پیگیر این مسایل هستم.

* استقلال بیشترین لطمه را بابت داوری خورده و ما امتیازات بسیاری به خاطر اشتباهات داوران از دست داده‌ایم. حالا که به یک سوم پایانی لیگ رسیده‌ایم و حساسیت مسابقات بالاتر رفته، فدراسیون فوتبال باید با نهایت دقت اقدام به چینش داوران بکند. به هیچ وجه اجازه نمی‌دهم هیچ حقی از استقلال چه در کمیته انضباطی و چه به خاطر اشتباهات داوری ضایع شود. با زحمت و تلاش بسیار همه اعضای باشگاه، کادر فنی و بازیکنان، به روزهای خوب و روند مطلوبی رسیده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد حقی از تیم ما ضایع کند. با تلاش کلیه ارکان باشگاه و همین طور حمایت هواداران عزیزمان که همواره یار دوازدهم و تکیه گاه استقلال هستند، با نهایت قدرت در بازیهای لیگ و حذفی شرکت می‌کنیم. پشت تیم خوب و قدرتمندمان ایستاده‌ایم و از آن حمایت می‌کنیم.

251251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1731306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =