نامه دست‌نویسی برای همسر فوتبالیست جنجالی

خبرورزشی نوشت: ژوآنا هر روز نامه‌های زیادی دریافت می‌کند، اما یکی از این نامه‌ها بسیار تاثیرگذار و احساسی بوده است.

ژوآنا سانز، همسر دنی آلوس، در تلاش است تا از این لحظات سخت به بهترین شکل ممکن بیرون بیاید و یکی از راه‌های درمانی او وقت گذراندن در اینستاگرام و تعامل با حامیانش است.

او حرف‌های خود را از طریق صفحه شخصی‌اش به گوش همه می‌رساند و به این طریق مطمئن می‌شود که حرف‌هایش درست معنی می‌شوند. او از به اشتراک گذاشتن احساسات خود ترسی ندارد و همیشه رک و صریح با هوادارانش گفت‌وگو کرده است.

از وقتی آن اتفاق تلخ رخ داد و آلوس به اتهام تجاوز به زنی در کلوپ شبانه بارسلونا زندانی شده، روزانه هزاران پیام محبت‌آمیز به سمت ژوآنا سرازیر می‌شود و خیلی‌ها نحوه برخورد او با این مسئله را تحسین کرده و حمایت خود را از او ابراز کرده‌اند.

یکی از نامه‌هایی که ژوآنا دریافت کرده آنقدر تاثیرگذار بوده که او تصویر نامه را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و در موردش صحبت کرد. او نوشت: «نمی‌دانم چه کسی هستی اما بی‌نهایت از حرف‌های شما سپاسگزارم. ای کاش مردم بیشتر برای هم نامه بنویسند. ما این عادت زیبا را به خاطر تکنولوژی از دست دادیم. باز هم از حمایت شما متشکرم.»

آلبرتو، شخصی که این نامه را برای ژوآنا نوشت، در نامه‌اش گفت: «برای شما می‌نویسم تا از شما حمایت کنم و دعایتان کنم. من عاشق دعا کردن هستم و برای شما و مادرتان دعا می‌کنم. زندگی فوق‌العاده است و شما تازه زندگی را شروع کرده‌اید. من مطمئن هستم که به خوبی از این شرایط سخت عبور خواهی کرد.»

ژوآنا سانز

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1731406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =