رهبر بازار رمزارز ارزان شد/ چند بیت‌کوین برای استخراج باقی مانده‌است؟

طبق اعلام کوین مارکت کپ، تا صبح امروز، قیمت بیت کوین ۱۷۸۴۷ پوند بوده‌است. این رقم نسبت به رقم دیروز ۱۷۹۴۵ پوندی ۰.۵۵ درصد کاهش، نسبت به هفته گذشته ۷.۵۱ درصد کاهش و نسبت به یک ماه قبل ۵.۲۷ درصد افزایش داشته است.

نگارعلی_ حجم معاملات ۲۴ ساعته حدود ۱۸.۳ میلیارد پوند است و ارزش بازار آن حدود ۳۴۴.۳ میلیارد پوند است. بالاترین قیمت بیت کوین در ۵۲ هفته گذشته ۳۶۷۵۰ پوند بوده‌است، در حالی که پایین ترین قیمت بیت کوین در ۵۲ هفته ۱۳۱۹۵ پوند بوده‌است.

بیشتر بخوانید:

واکنش مردمی به واردات خودروی دست دوم/ افزایش بی‌حساب و کتاب قیمت خودرو متوقف می‌شود؟

سقوط قیمت‌ها در بازار نفت/ کاهش تولید روسیه نتوانست بازار را نجات دهد

اگر یک بیت کوین را با قیمت ۱۳۱۹۵ پوند به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر بخرید و آن را به قیمت امروز ۱۷۸۴۷ پوند بفروشید، ۴۶۵۱ پوند با بازدهی مثبت ۳۵.۲۵ درصدی کسب خواهید کرد. از طرف دیگر، اگر یک بیت کوین را در بالاترین قیمت ۵۲ هفته اخیر یعنی ۳۶۷۵۰ پوند خریداری کرده باشید و آن را به قیمت امروز بفروشید، ۵۱.۴۴ درصد معادل منهای ۱۸۹۰۴ پوند از دست داده اید.

رهبر بازار رمزارز ارزان شد/ چند بیت‌کوین برای استخراج باقی مانده‌است؟

قیمت بیت کوین در طول زمان

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۵ درصد سقوط کرده است. به طور کلی، قیمت بیت کوین امروز بالاتر از ۱۳۱۹۵ پوند است که پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر خود است. در هفته گذشته، بیت کوین به بالاترین رقم ۱۹۳۹۵ پوند و پایین ترین سطح ۱۷۶۸۳ پوند رسید.

به طور کلی، ارز دیجیتال طی سه ماه گذشته افزایش یافته است. در ۹۰ روز گذشته، قیمت آن به ۱۷۸۴۷ پوند افزایش یافته است.

چند بیت کوین (BTC) وجود دارد؟

در حال حاضر ۱۹۲۹۰۴۳۱ بیت کوین در گردش است. در مجموع حداکثر محدودیت ۲۱ میلیون بیت کوین وجود دارد که می توان ایجاد کرد. با توجه به تعداد کل سکه های استخراج شده و حداکثر محدودیت، تنها ۱,۷۰۹,۵۶۹ بیت کوین باقی مانده است تا تولید شود.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که آخرین بیت کوین در حدود سال ۲۱۴۰ استخراج خواهد شد. پس از این مرحله هیچ بیت کوین جدیدی وارد گردش نخواهد شد.

بیت کوین به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده، شناخته شده ترین ارز از بین بیش از ۵۰۰۰ ارز دیجیتال موجود در بازار امروز است.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1731501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =