۷ نفر
۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
خبر خوش فرمانده کل ارتش

فارس نوشت: سرلشکر موسوی گفت: حدود ۶۰ هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است که بخش اعظمی از مشکلات بی منزل بودن کارکنان ارتش برطرف می‌شود.

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش عصر سه‌شنبه در آئین افتتاح پروژه یکصد واحد آپارتمان و تخریب و نوسازی ۴۷ واحد ویلایی دوبلکس کارکنان ارتش در منطقه چلندر نوشهر با بیان اینکه یکی از سفارشات همیشگی فرمانده معظم کل قوا به همه فرماندهان از جمله فرمانده ارتش بحث رسیدگی به بازنشستگان و خانواده‌های آن‌هاست، اظهار کرد: در این چند سال اخیر با همت رئیس کانون بازنشستگان ارتش اقدامات خوبی در ارتش صورت گرفته است و رسیدگی‌هایی که باید می‌شد و یا روش‌های کاری که باید تنظیم می‌شد و ارتباطات بسیار خوبی که برقرار شد، از جمله اماکن تفریحی، فرهنگی و استراحتگاه‌هایی است که برای بازنشستگان ارتش پیش‌بینی شده است.

وی افزود: امروز در منطقه چلندر نوشهر تعداد ۱۰۰ واحد آپارتمانی جدید افتتاح و همچنین ۴۷ واحد ویلایی قدیمی که از رده خارج شده و تخریبی بودند، دوباره به شکل بسیار زیبایی بازسازی و آماده سکونت شدند و ظرفیت مجموعه تفریحی بازنشستگان ارتش در نوشهر به سه برابر افزایش پیدا کرد.

فرمانده کل ارتش اضافه کرد: همه این‌ها علاوه بر اقداماتی است که در حوزه مسکن غیرسازمانی و شخصی و جاهای دیگر که کانون بازنشستگان کارهای بزرگ خیلی خوبی را انجام دادند و قدردان تلاش‌های همه هستیم.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: تاکنون در حوزه مسکن سازمانی برای شاغلین ارتش نیز بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی ساخته شد و تا سقف ۲۳ هزار واحد مسکونی در دست احداث است تا به نقطه‌ای که وقتی یک افسر، درجه‌دار یا کارمند ارتش برای انجام مأموریت به نقطه‌ای از کشور منتقل می‌شود، برسیم تا بابت مسکن برای زندگی دغدغه‌ای در طول خدمت نداشته باشد.

وی با بیان اینکه کارکنان پس از بازنشستگی باید به خانه‌های شخصی خودشان بروند، افزود: در همین راستا برنامه‌های بسیار خوبی پیش‌بینی شده است و الآن علاوه بر پروژه‌های در دست ساخت که بخشی از آن تحویل داده شد و بخش دیگر تا پایان امسال تحویل می‌شود، حدود ۶۰ هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است که بخش اعظمی از مشکلات بی منزل بودن کارکنان ارتش برطرف می‌شود.

فرمانده کل ارتش تأکید کرد: ما برنامه و هدف داریم تا به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی صورت گیرد که کارکنان ارتش در یک سنین خدمتی و در پروسه خدمتی بدون خانه نباشند.

بیشتر بخوانید:

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1731660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =