پنج سال نه، ده سال دیگر هم به این‌ها نمی‌بازم!

ورزش سه نوشت:ساکت الهامی که اولین اخراج فصل خود را تجربه می‌کرد در حالی‌که روی سکوها صعود تیمش را جشن می‌گرفت، جملات جالبی به زبان آورد.

هوادار این روزها شرایط فوق العاده‌ای را تجربه می‌کند. شاگردان ساکت الهانی پس از پیروزی مقابل پرسپولیس در لیگ، حالا تیم پرستاره مس رفسنجان را در جام حذفی از پیش رو برداشتند.

ساکت الهامی که فصل پیش با نساجی قهرمان این رقابت‌ها شده بود اصلا دلش نمی‌خواست تیمش در یک هشتم نهایی کنار برود و لحظات پرفشاری را تجربه کرد.سرمربی هوادار پس از اخراج فریبرز گرامی اعتراضاتش تا دریافت کارت قرمز و تبعید به سکوها ادامه پیدا کرد.

1803780

ساکت الهامی لحظات پرالتهاب و حساس وقت‌های اضافه و همچنین ضربات پنالتی را از روی سکوها تماشا کرد و شاهد درخشش پنالتی‌زن‌ها و گلر خود از فاصله‌ای دورتر از محوطه فنی بود.

ساکت پس از جشن شادی و فریادهایش جملات جالبی را به زبان آورد. او که از این پیروزی سرمست بود و فشار زیادی را در طول این بازی تجربه می‌کرد، گفت: " به این‌ها بباز نیستم! پنج سال نه، ده سال دیگر هم به این‌ها بباز نیستم."

ساکت الهامی که در سالهای اخیر دو بار کاپ جام حذفی را باتراکتور و نساجی بالای سر برده حالا سودای صعود به مراحل بالاتر جام حذفی را در سر دارد.

1803779

1803778

251 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1732347

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =