تولید ۱۱میلیارد کیلووات ساعت انرژی خالص در نیروگاه شهیدرجایی

مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: نزدیک به ۱۱میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص از سوی واحدهای سیزده‌گانه نیروگاه شهیدرجایی قزوین، تولید و وارد شبکه سراسری شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ ابوالفضل موتابها، مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین در این باره اظهارکرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰میلیارد و ۷۳۳میلیون و ۷۴۶هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای این نیروگاه تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.

او افزود: از این میزان انرژی ، ۵میلیارد و ۱۲۴میلیون و ۱۹۰هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای گازی و بخاری نیروگاه سیکل ترکیبی و ۵میلیارد و ۶۰۹میلیون و ۵۵۶هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای۲۵۰مگاواتی نیروگاه بخار تولید شده است.

موتابها گفت: در بهمن امسال نیز ۷۷۲میلیون و ۶۱۲هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی، تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.

این مقام مسئول یادآورشد: از این میزان تولید میزان ۳۲۸میلیون و ۶۷۴هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی و ۴۴۳میلیون و ۹۳۸هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه بخار تولید شده است.

مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین اظهارکرد: نیروگاه شهیدرجایی قزوین با تولید بیش از ۱۲میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در سال، دومین تولیدکننده بزرگ کشور در تولید برق به شمار می‌رود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1735780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =