پاک کردن لکه‌های روی لباس با این روش ساده

همشهری آنلاین نوشت: جای لکه‌های عرق روی لباس به‌وضوح مشخص است و در برخی موقعیت‌ها موجب خجالتمان می‌شود. در این مطلب ۲ روش ساده آموزش می‌دهیم که با به کارگیری آن‌ها به‌راحتی در خانه لکه زرد عرق در ناحیه زیر بغل یا حتی یقه را محو کنید.

اولین قدم برای داشتن لباس‌های سفید و بدون چرک مردگی این است که نگذارید آن‌ها لک شوند. چیزی شبیه پیشگیری قبل از درمان است. اما به هر حال بعضی وقت‌ها کنترل همه چیز از دست آدمی خارج می‌شود. برای آن زمان‌ها، حتما قبل از اینکه به بافت‌ها نفوذ کند و در آن ماندگار شود، کارتان را برای تمیز کردنش شروع کنید.

با به بازار آمدن انواع اسپری، ژل و مام زیر بغل، این محصولات به یکی از اجزا اصلی سبدهای خرید خانواده‌ها تبدیل شده است. این محصولات حتی نمونه‌های بسیار خوب و استانداردشان هم به مرور زمان باعث زرد شدن زیر بغل لباس‌تان می‌شود و نمای زشتی ایجاد می‌کند.

برای حل کردن مشکل زردی لباس‌های سفید دو راهکار دارید:

۱- اول این که روی محل مورد نظر لکه‌بر بریزید و بگذارید نیم ساعت بماند و بعد آن را بشویید.

۲- یا این که راه بهتر را انتخاب کنید. روی محل مورد نظر جوش شیرین بریزید، روی جوش شیرین یک نصفه لیمو ترش قرار بدهید و بگذارید ۳۰ دقیقه در همان حالت بماند بعد از آن با خیال راحت از لباس سفیدتان استفاده کنید، بدون اینکه نظر دیگران را به زردی زیر بغل پیراهن و بلوزتان جلب کنید.

پاک کردن لکه‌های روی لباس با این روش ساده

۲۳۳۲۳۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1735877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =