واکنش یکی از گزینه‌های تیم ملی؛ قلعه‌نویی بهترین گزینه است

فارس نوشت: سرمربی نساجی مازندران به قرار گرفتن نام خودش در لیست 7 نفره گزینه های هدایت تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

به تازگی نام 7 گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده و قرار بود حداکثر تا ظرف سه روز آینده به فدراسیون فوتبال برنامه ارائه کنند.

حمید مطهری که یکی از گزینه های ایرانی برای سرمربیگری تیم ملی است در این رابطه اظهار داشت : قبل از هرچیز مراتب سپاس و قدردانی خود را از فدراسیون فوتبال اعلام کرده و برای مهدی تاج، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون و تیم ملی ایران آرزوی توفیق و بهروزی دارم. نامزدی هدایت تیم ملی برای هر ایرانی از جمله منِ حمید مطهری مایه مباهات و افتخار است.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکز من روی تیم نساجی است که باشگاه و زندگی ام است. بازی سخت و مهمی با استقلال داشته و یک حریف بزرگ پیش روی ماست. مثل همیشه مشغول دیدن ویدئو و فیلم های بازی تیم خودم و حریف هستم تا بهترین عملکرد را در بازی آینده خود در قائم شهر داشته باشیم. این فوق العاده است که اسم بنده در جمع نامزدهای هدایت تیم ملی قرار گرفته اما فکر و ذکر من تیم نساجی مازندران و مسابقه بعدی تیم خودم است.

سرمربی نساجی مازندران ضمن اشاره به تجربه و مدیریت امیر قلعه نویی یادآور شد: شنیدم آقای قلعه نویی از نامزدی هدایت تیم ملی انصراف داده در حالی که به نظر من بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است. امیر قلعه نویی از تجربه کافی و مدیریت بسیار خوبی برخوردار بوده و فدراسیون می تواند روی این مربی شناخته شده و دارای کارنامه درنگ بیشتری کند. ضمن آن که معتقدم در فهرست منتشر شده جای یحیی گل محمدی نیز بسیار خالی است. او هم دارای تجربه است و هم توانمندی خود را بارها به اثبات رسانده است.

مطهری در پایان بیان کرد: مطلبی که در پایان دوست دارم عنوان کنم آرزوی موفقیت برای تیم ملی کشورم ایران است. هر شخصی که به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد وظیفه همه ماست که از او حمایت کنیم و حمایت هم خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1735971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =