۰ نفر
۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
دیدار با استادی که سرطان را شکست داد

مراسم دیدار با هادی خانیکی، استاد تمام گروه علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی تهران و گفت‌وگو درباره‌ کتاب «چریکِ گفت‌وگو» با حضور و سخنرانی احسان شریعتی، محمدجواد غلامرضا کاشی، محمد فاضلی، حسین پایا، زهرا مشتاق و حسین گنجی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم دیدار با هادی خانیکی و گفت‌وگو درباره‌ کتاب «چریکِ گفت‌وگو» که اخیرا به سعی حسین گنجی، روزنامه‌نگار و از سوی نشر «طرح نو» منتشر شده است، چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱، در مجموعه‌ فرهنگان قریب برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور و سخنرانی احسان شریعتی، محمدجواد غلامرضا کاشی، محمد فاضلی، حسین پایا، زهرا مشتاق و حسین گنجی برگزار می‌شود، این کتاب رونمایی و درباره‌ این اثر بحث و تبادل نظر خواهد شد. هادی خانیکی، استاد تمام گروه علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی تهران، فعال سیاسی و فرهنگی شناخته‌شده و نویسنده‌ چندین جلد کتاب و مقاله‌ پژوهشی است.

از سوابق او می‌توان به مشاور رییس‌جمهور در امور رسانه و مطبوعات از ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۳، عضو شورای عالی کمیسیون ملی یونسکو در ایران، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۳، رئیس کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در ایران، عضو هیات امنای دانشنامه بزرگ زبان فارسی، سردبیری نشریه «آیین» و همچنین «آیین گفت‌وگو» و... اشاره کرد. او مدتی است که روند درمان بیماری سرطان را طی می‌کند.

این مراسم روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱، ساعت ۱۸ در مجموعه‌ فرهنگان قریب به نشانی انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از نصرت، نبش کوچه اولیا برگزار می‌شود و حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.

۲۵۹۲۵۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1737182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =