اولین واکنش رئیسی به مسمومیت زنجیره‌ای دانش‌آموزان / می‌خواهند «استرس» و «آشوب» ایجاد کنند / دنبال «توقف قطار پیشرفت» هستند

فارس نوشت: رویس جمهور گفت: یک روز آشوب خیابانی و یک روز مساله سازی در حوزه آموزش و مدارس را رقم می زنند چون علی رغم همه نقشه ها در ۲۲ بهمن مردم در تمام کشور در میدان حضور پیدا کردند و دشمن را شکست دادند.

رئیس جمهور پیش از ظهر امروز در اجتماع مردم شهرستان دشتی در ورزشگاه تختی خورموج اظهار کرد: امروز آنچه ملت ایران از آن برخوردارند استقلال و آزادی و نظامی است که مبتنی بر رای مردم و مردم سالاری دینی است.

رئیسی با بیان اینکه قدرت ملت، تحریم ها و تهدیدها و جنگ نظامی ۸ ساله را شکست داد و استکبار جهانی را حیرت زده کرده است افزود: در جنگ ترکیبی دشمن به دنبال توقف قطار پیشرفت است و در جنگ نظامی و اقتصادی شکست خورد.

رئیس جمهور با اشاره به مسمویت‌های اخیر در مدارس گفت: دشمن با جنگ ترکیبی خود به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم بود و به تازگی در جنگ روانی در یک موضوع امنیتی درباره برخی مدارس، ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان و والدین کنند تا آشوب شکل بگیرد. یک روز آشوب خیابانی و یک روز مساله سازی در حوزه آموزش و مدارس را رقم می زنند چون علی رغم همه نقشه ها در ۲۲ بهمن مردم در تمام کشور در میدان حضور پیدا کردند و دشمن را شکست دادند.

رئیس جمهور با اشاره به موضوع مسمومیت دانش آموزان گفت: در موضوع پیش آمده در مدارس، وزیر اطلاعات و وزیر کشور را مامور کردم در اسرع وقت پیگیری کنند و گزارشات را به طور کامل در اختیار مردم قرار دهند.

وی تصریح کرد: دشمنان ما برای ناامید کردن مردم برنامه دارند اما مردم در روز ۲۲ بهمن مقتدرانه و با بصیرت دشمن را شکست دادند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1738310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =