عضو شورای مرکزی حزب موتلفه: مسمومیت‌ دانش‌آموزان، «اصلا واقعیت ندارد» / نباید دنبال هر «دروغی» بدوییم

رویداد۲۴ نوشت: کریمی اصفهانی در پاسخ به این موضوع که «مدرسه به مدرسه و استان به استان دانش آموزان در حال مسموم شدن هستند»، گفت: کدام مدرسه؟ کجا اثبات شده است؟ این‌ها اثبات نشده است و صرفا در فضای مجازی است و اصلا مسئله خاصی نیست. نباید دنبال هر دروغی بدوییم. من در اصل موضوع بحث دارم که این مسمومیت‌ها اصلا واقعیت ندارد.

احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در واکنش به خبر مسمومیت سریالی دانش‌آموزان دختر به رویداد۲۴ می‌گوید: هر چند وقت یکبار یک توطئه‌ای مطرح می‌شود و بعد از بررسی نهایتا به اینجا می‌رسد که تکذیب می‌شود. هر مسئله کوچک و بزرگی در کشور ما، خودش سوژه‌ای می‌شود که دشمن بتواند آن را علم کند و مطالبش را به کرسی بنشاند. به نظرم این‌ها مطلبی نیست.

کریمی اصفهانی می‌گوید: به نظرم اگر این مسمومیت‌ها اگر واقعا باشد و راست هم باشد، بالاخره اتفاقی است که باید در مراکز بهداشتی بررسی و علاج شود. نمی‌شود یک نفر مسموم شود و بگوییم حتما با یک قصد و هدفی انجام شده است. بله، ممکن است بیگانگان این حرکات را انجام دهند و برای کشور مسمومیت‌سازی و کشته ‌سازی کنند. وضعیت نظام با توجه به دشمن‌های داخلی و خارجی طوری است که هر روز بنا دارند یک اتفاقی ایجاد کنند. این مسمومیت‌ها هم اصلا هیچ مورد خاصی نیست که بخواهیم آن را بزرگ کنیم و آن را به سر نظام بزنیم.

او با اشاره به سخنان معاون وزیر مبنی بر اینکه عده‌ای دوست ندارند دختران به مدرسه بروند، گفت: این سخنان بعدا تکذیب شد. ممکن است در مواقعی به دلیل اطلاعات ناکافی که برخی از مسئولان دارند، سخنانی را مطرح کنند و بعد از بررسی متوجه شوند که چیزی نبوده است؛ این سخنان هم البته تکذیب شد و مورد حادی نیست.

کریمی اصفهانی در پاسخ به این موضوع که «مدرسه به مدرسه و استان به استان دانش آموزان در حال مسموم شدن هستند»، گفت: کدام مدرسه؟ کجا اثبات شده است؟ این‌ها اثبات نشده است و صرفا در فضای مجازی است و اصلا مسئله خاصی نیست. نباید دنبال هر دروغی بدوییم. من در اصل موضوع بحث دارم که این مسمومیت‌ها اصلا واقعیت ندارد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می‌گوید: اینکه می‌گویند دانش‌آموزان در بیمارستان هستند و مسموم شده‌اند هم در حد حرف است و اثبات نشده است. اینکه دادستانی و سایر مسئولان هم به موضوع وارد شده‌اند هم برای اینکه است که قبل از آنکه به غائله تبدیل شود، آن را جمع کنند. در دنیا این مسائل آنقدر ایجاد می‌شود که اصلا برایشان مسئله‌ای نیست، چگونه است که در ایران تا یک نفر عطسه می‌کند، مسئولان باید پاسخ دهند. این مسائلی که به صورت دروغ در فضای مجازی به مردم القا می‌کنند، معمولا در دنیا به عنوان یک مسئله عادی است. من اساسا به اصل موضوع اعقتادی ندارم و به نظرم یک توطئه‌ای است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

کریمی اصفهانی با بیان اینکه «۴۰ سال است که دشمن دروغ‌هایی را به مردم می‌گوید» گفت: مردم باید سطح آگاهی‌شان را بالا ببرند، فضای مجازی ما را در آگاهی‌ها اقناع نمی‌کند، ما به واقعیت‌ها نیاز داریم. دشمن این خبرهای دروغ را برای ما می‌سازد و برخی هم آن‌ها را پراکنده می‌کنند. برخی مواقع دوستان و نادان‌های جامعه از دشمن برای ما بدتر عمل می‌کنند و این‌ها را در فضای مجازی دست به دست می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1738643

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =