بهره‌برداری از نهمین زمین چمن ورزشی درون مدرسه‌ای طرح شهید سلیمانی در استان کرمان

نهمین زمین چمن ورزشی درون مدرسه‌ای در قالب طرح شهید سلیمانی در دبیرستان پسرانه دکتر حسابی زرند با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با حضور رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، نهمین زمین چمن ورزشی درون مدرسه‌ای در قالب طرح شهید سلیمانی در دبیرستان پسرانه متوسطه اول دکتر حسابی زرند با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین افتتاح این پروژه ورزشی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، اظهار داشت: توسعه فضای ورزشی دانش‌آموزان براساس استاندارد کشوری و جهانی در این استان را با جدیت پیگیری می‌کنیم.
وی با بیان اینکه در این راستا تعداد ۷۲ طرح در مدارس استانی در قالب طرح شهید سلیمانی در حال اجرا است، گفت: سرانه ورزشی استان کرمان در حال حاضر از میانگین کشوری پایین‌تر است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به لزوم ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای کیفیت بخشی به درس تربیت بدنی، بیان کرد: با تلاش وزارت آموزش و پرورش سرانه فضای ورزشی مدارس استان در یک‌سال اخیر بیش از ۲۰ درصد رشد داشته است.
وی از اختصاص ۱۸ میلیارد تومان اعتبار به منظور ساخت فضاهای ورزشی درون مدرسه‌ای در مدارس استان کرمان با اولویت مدارس دخترانه خبر داد و افزود: در قالب این طرح ۱۲ سالن ورزشی، ۳۳ زمین چمن مصنوعی، ۱۲ زمین ساحلی و ۱۵ کلاس درس تربیت بدنی با حمایت خیرین و استفاده از اعتبارات درون استانی ساخته خواهد شد.
46
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1739493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =