۴ نفر
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
ظهور یک جادوگر در پرسپولیس

خبرورزشی نوشت: محمد عمری وینگر پرسپولیس کاری را انجام داد که سال‌ها قبل فوق ستاره ای مثل علی کریمی آن را کرده بود.

یکی از بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس محمد عمری جوان ۲۲ ساله این تیم بود. عمری که بعد از رفتن لوکادیا به ترکیب اصلی تیمش رسید، با نمایش‌های خیره کننده خودش نگاه‌ها را به سمت خودش کشاند و موفق شد به سرعت بین هواداران پرسپولیس محبوب شود.

عمری تا قبل از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در ۹ بازی پیاپی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت و یکی از مردان مورد اعتماد یحیی گل محمدی به حساب می‌آمد. با این حال وقتی ترکیب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اعلام شد، خیلی‌ها از غیبت عمری تعجب کردند. یحیی ترجیح داد که عمری در آن بازی استراحت کند تا برای بازی حساس مقابل تراکتور آماده شود. تصمیمی که به نفع پرسپولیس و خود عمری شد و این بازیکن نمایش بی نظیری در بازی مقابل تراکتور از خودش نشان داد.

عمری گل اول تیمش را به زیبایی هرچه تمام تر و از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند و گل دوم پرسپولیس را هم برای ترابی ساخت. روی گل دوم پدیده این فصل پرسپولیس و فوتبال ایران، چند مدافع تراکتور را دریبل زد و با بهم ریختن خط دفاعی این تیم، توپ را به ترابی داد تا ستاره ملی پوش پرسپولیس که پاس گل اول را به عمری داده بود، گل دوم تیمش را به راحتی وارد دروازه تراکتور کند.

حرکت عمری روی گل دوم پرسپولیس به تراکتور، هواداران این تیم را یاد علی کریمی انداخت که با تکنیک نابش همه را به وجد می‌آورد. نکته جالب توجه در خصوص گل دوم پرسپولیس به تراکتور این است که عمری دقیقا کاری را کرد که جادوگر فوتبال ایران ۱۴ فصل قبل انجام داده بود. کریمی که استاد دریبل زنی و حرکات تکنیکی بود، در لیگ هشتم و در بازی پرسپولیس مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی، با مهارت و خونسری کامل، یکی پس از دیگری مدافعان پیکان را دریبل زد و آن‌ها را محو کرد و توپ را در دهانه دروازه به محسن خلیلی داد تا خلیلی دروازه پیکان را در آن بازی باز کند.

حالا و بعد از گذشت چندین سال، مشابه آن گل در پرسپولیس زده شد و این بار پدیده ۲۲ ساله قرمزها در نقش جادوگر ظاهر شد و حرکتی فوق العاده جذاب انجام داد. با این حال نمی‌شود تحت هیچ شرایطی عمری را با ستاره ای مثل کریمی مقایسه کرد و این بازیکن حتی برای نزدیک شدن به سطح فوق ستاره ای مثل علی کریمی، راه طولانی در پیش دارد و خیلی باید زحمت بکشد.

258258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1739504

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =