نماینده مجلس: آب به آسیاب دشمن را کسانی می‌ریزند که «صورت مسئله»  مسمومیت دانش آموزان را پاک می‌کنند / ورود مجلس، متناسب با حجم فاجعه نبوده

جماران نوشت: سعیدی گفت: مجلس در اتفاقات اخیر ورود کرده است اما این اقدامات متناسب با حجم فاجعه نبوده و انتظار می‌رود مسئولان مربوطه در جلسه علنی در مورد این موضوع پاسخ دهند، زیرا اولویت نخست ما باید بررسی مسمومیت دانش آموزان باشد.

معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: با اهمال کاری سازمان برنامه و بودجه برنامه هفتم توسعه در زمان مشخص به مجلس ارائه نشد تا بر اساس آن نسبت به تصویب بودجه ۱۴۰۲ اقدام کنیم و همچنین تاخیر دولت در ارائه بودجه باعث شد که نتوانیم پیشنهادات زیادی را در مورد بودجه داشته باشیم!.

سعیدی در ادامه به اتفاقات اخیر پرداخت و گفت: مجلس در اتفاقات اخیر ورود کرده است اما این اقدامات متناسب با حجم فاجعه نبوده و انتظار می‌رود مسئولان مربوطه در جلسه علنی در مورد این موضوع پاسخ دهند، زیرا اولویت نخست ما باید بررسی مسمومیت دانش آموزان باشد. عده‌ای می‌گویند نباید آب به آسیاب دشمن بریزیم اما آب به آسیاب دشمن را کسانی می‌ریزند که صورت مسئله را پاک می‌کنند در حالی که هیچ وقت راه حل مسئله پاک کردن صورت مسئله نبوده است.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1739738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =