فتنه‌گران به عملیات خود استمرار بخشیده‌اند وبه هیچ‌وجه نشانه عقب‌نشینی در آنها مشهود نیست.

به گزارش مهر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تحلیل وقایع بعد از انتخابات اظهار داشت: یکی از اهداف فتنه های اخیر هتک حرمت و تجاوز به خط قرمزها و حریمها بود که در این راستا هم اکنون یکی از راهبردهای جدی فنته گران استمرار عملیات آغاز شده از چند ماه اخیر است که به بهانه های مختلف سعی در ادامه اجرای آن دارند و به هیچ وجه نشانه عقب نشینی در آنها مشهود نیست.

 ذوالنور خاطرنشان کرد: سران اغتشاشات و آشوبهای اخیر با انجام این کارها به طور قطع در هیچ انتخاباتی دیگر تایید نمی شوند.

وی ادامه داد: استفاده از مناسبتها به خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از دیگر برنامه های این افراد است به نحوی که از آقای موسوی پرسیدند "که چرا ساکت نشسته اید و اقدامی انجام نمی دهید؟ گفت که تا اول مهرماه صبر کنید اوضاع یکسره می شود"، این آقایان به این مناسبتها امید بسته اند تا برنامه های خود را عملی کنند، همچنین از هم اکنون نیز برای روز 16 آذر به شدت کار می کنند.

وی بیان کرد: در جلسه روز 19 اردیبهشت ماه سال جاری قبل از برگزاری انتخابات آقایی در جلسه ای اعلام کرد که باید بحث تقلب پررنگ تر مطرح شود چون نظرسنجی ها نشان می دهد که آقای احمدی نژاد برنده است. اما ما باید بحث تقلب و ابطال را مطرح کنیم تا بتوانیم رای احمدی نژاد را رای کثیف اعلام کنیم.

وی گفت: درست است که مشایی یکی از اشتباهات بارز احمدی نژاد بود و این افراد مدام در پی این بودند که با مطرح کردن این موضوع از اعتبار دولت بکاهند. قبول داریم که در دولت احمدی نژاد یک مشایی بود اما دولتهای قبل خود مشایی بودند و یا بیش از ده ها نفر مانند مشایی و بدتر از آن داشتند.

ذوالنور اظهار داشت: این افراد مانند خوارج عمل می کنند و هدف آنها از مطرح کردن موضوعات مربوط به مشایی چیز دیگری است.

وی در پاسخ یکی از فرهنگیان حاضر مبنی بر اینکه "چرا با سران این آشوبها و اغتشاشات اخیر که از مسئولان نظام هستند و سمت اجرایی دارند، برخورد و آنها را عزل نمی کنید؟" خاطرنشان کرد: اهانت به رهبر معظم انقلاب از سوژه های این افراد و سیاسیون آشوبگر بود. در این بحث برخورد نتیجه عکس دارد و برای مظلوم نمایی، القای دیکتاتوری و اختناقی که آنها انجام می دهند باید در میان مردم روشنگری کرد. زد و خورد و برخورد فیزیکی و قضایی همیشه و به طور حتم بهترین گزینه نیست و نتیجه مثبت ندارد.

جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران ادامه داد: برای مسئولان نظام از ابتدا تا امروز ریشه های این فتنه و پشتیبانی از خارج مشخص و روشن بود، از رایزنی ابطحی گرفتن پول از کشورهای عربی و اروپایی به طور کامل واضح است که ابطحی مسئول گرفتن پول از کشورهای عربی و برادر خاتمی هم مسئول دریافت پول از کشورهای اروپایی بودند.

ذوالنور تصریح کرد: برخی افراد دوست دارند که با آنها و اعمالشان برخورد شود، آقای کروبی دلش غش کرده برای برخورد نظام و از خدا می خواهد که با افکار و اعمالش برخورد شود.

وی افزود: کروبی در شبهای قدر دست به دعا بود که شاید سندهایی برای ادعاهایش پیدا شود و بر اساس پیامکی که برای وی ساختند و ارسال شده است، کروبی در سه شب قدر تنها این قسمت از دعای جوشن کبیر "یا سند من لا سندله" را زمزمه می کرد تا شاید سندی برای ادعاهایش پیدا کند!

این مسئول گفت: نظام اگر بخواهد افراد را محاکمه کند، آنها به قهرمان تبدیل می شوند همان طوری که در قضیه بنی صدر، نظام به وی اجازه داد تا از کشور خارج شود، چون اگر وی را محاکمه می کرد تبدیل به قهرمان سیاسی می شد و پس از مرگش سالهای بعد برای برگزاری مراسمهای مرگ، عزل، رئیس جمهوری و ... مشکلاتی به وجود می آمد.

ذوالنور عنوان کرد: این افراد را باید به مرده سیاسی تبدیل کرد نه قهرمان سیاسی.

جانشین نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در مجموع نظام از این جور افراد وحشت ندارد، هرچه می خواهند بگویند، این طوری نیست که نظام توان برخورد نداشته باشد.

وی در ادامه در پاسخ به سئوال یک فرهنگی دیگر مبنی بر اینکه " اقدامات لباس شخصیها را نمی شود انکار کرد، حضور آنان در برخی معابر مشاهده شد و بعضی از آنها در خوابگاه ها اقدام ضرب و شتم کردند، بدون اینکه آن افراد گناهی داشته باشند، این نیروها را چه کسانی پشتیبانی می کند چون وجود آنها ذهنیت مردم را نسبت به سپاه و رهبری مکدر می کند" ادامه داد: اصل این موضوع را نمی شود انکار کرد.


 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 17422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۰۴:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۶
  0 2
  چه استدلال پر مغز و منطقی دارند این آقا . به به ...
 • بی نام IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۶
  0 0
  کلاهتو قاضی کنی می فهمی اشوبگر شمایین یادیگران
 • jj IR ۱۰:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۶
  0 0
  مهم مهم:نخستین بار است که یک مقام سیاسی و نظامی به فراهم کردن مقدمات فرار بنی صدر توسط خود نظام اعتراف میکند.بنی صدر قبلا این نکته را گفته بود اما باور نمیکردم....