انتقاد شدید یک نماینده از ماجرای عدم پرداخت حقوق معلمان: خیانت بود! چرا در کشور نسبت به محاکمه خائنین بی توجه هستیم؟

جماران نوشت: سلمان اسحاقی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماجرای عدم پرداخت حقوق معلمان در اسفند ۱۴۰۱ گفت: خیانت بود که در روزهای آخر سال با سومدیریت به اعتماد بزرگترین سرمایه تعلیم و تعلم کشور خدشه وارد شد.

سلمان اسحاقی نماینده مردم قائنات در تذکر شفاهی امروز خود گفت: خیانت بود که در روزهای آخر سال با سومدیریت به اعتماد بزرگترین سرمایه تعلیم و تعلم کشور خدشه وارد شد و چرا در کشور نسبت به محاکمه خائنین بی توجه هستیم و این بی تفاوتی باعث رنجش مردم شده است.

وی افزود: من می بینم در حوزه انتخابیه نه تنها سفره ها کوچک شده، بلکه به دلیل گرانی و خشکسالی و نبود نهاده های دامی سفره ها جمع شده است! لذا اجرای طرح کالابرگ می تواند سفره خانواده ای را دوباره پهن کند و ما حق نداریم با تصمیمات خود، گوشت و مرغ و روغن و برنج را از سفره های مردم حذف کنیم.

اسحاقی با انتقاد از حذف واردات خودرو سواری گفت: دشمن بر روی عملکرد و تصمیمات خودروسازان نه تنها حساب ویژه باز کرده، بلکه نتیجه گرفته است، به خدا قسم شرایط تامین خودرو و کیفیت آن در کشور جنایت است و تصمیمات در این حوزه داغ بر دل مردم گذاشته است و واردات خودرو به نفع خودروسازان و گروهی خاص تصمیم گیری می شود و این غول هفت سر ریشه اش کجاست که هر تصمیمی در کشور برای خودرو دار شدن مردم می گیریم مانع می شود و با وقاحت روز به روز قیمت را افزایش و شرایط را ظالمانه تر می کند، این چه شرطی است که مردم عزیزمان را برای خودرو دار شدن مجبور می کند ۹۰ میلیون بلوکه کند و خودرو را می فروشد و بعد از آنکه شرایط را نمی تواند اخذ کند، برای گرفتن همان خودرو دچار مشکل می شود. مقام معظم رهبری فرمودند قدرت پیش بینی پذیری و برنامه ریزی و اگر دستگاه ها قدرت پیش بینی داشته باشند، باید از همین حالا به فکر نهاده های دامی باشیم و اگر این کار را نکنیم، ولله قسم با کمبود گوشت مرغ و گوشت قرمز مواجه می شویم.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1750881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =