امیر قلعه نویی تغییراتی ملموس در گفتارش ایجاد کرده است.

فرهاد عشوندی:

امیر قلعه نویی تغییر گفتمان داشته. او می خواهد بگوید نهایت صداقت است . حالا با ادبیات عامه پسند روز سخن می گوید. این تغییر رفتار را می توان در حرف های اخیرش در برنامه ورزش و مردم دید؛ آنجا که از دینداری و ریش سخن گفت و ادامه داد:« بگذارید حرف هایم را بزنم ، این ها نظرات شخصی من هستند و عواقبش را هم شخصا به گردن می گیرم.»

حالا او در قامت یک اپوزیسیون ظاهر می شود. قلعه نویی که در ابتدای فصل امسال هم جایی که فریاد اعتراض علیه قانون سقف قراردادها سر داد ، خواست که ثابت کند تغییر کرده. او که با کسب سه عنوان قهرمانی متوالی در لیگ برای خود به رکنی در فوتبال باشگاهی ایران بدل شده است ، در همه این سال ها برای مصاحبه های خاصش با دوربین های تلویزیونی ، بارها مورد انتقاد قرار گرفته بود اما حالا سعی می کند مستقل تر از همیشه یکی باشد با ادبیات گفتاری ناصر حجازی و یا علی دایی. اینکه تاکتیک جدید قلعه نویی تا چه حد موثر می افتد و می تواند او را در قامت یک منتقد دوست داشتنی بالا ببرد ، پرسشی ست که نیاز به زمانی بیشتر دارد.

قلعه نویی که این روزها درگیر پرونده حرفهایش علیه کمک داور بازی تیمش با نفت است. جملاتی که می گوید به زبان نیاورده و کمیته داوران تاکید دارد او از آنها استفاده کرده است. جملاتی که اگر به زبانش جاری شده باشند ، تنها افسوس است که باید به حال این فوتبال خورد.

4141

کد خبر 175089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =