تداوم نقش‌آفرینی بانک پارسیان در رزمایش مواسات با اهدای کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان

هم‌زمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) پنج‌شنبه ۱۷ فروردین‌ماه۱۴۰۲ ، بانک پارسیان در راستای اجرای رزمایش مواسات، نخستین مرحله کمک‌های خود در سال ۱۴۰۲ را به نیازمندان و ایتام اهدا کرد.

محمدحسین هاشمی، مدیرعامل شرکت معین پارسیان با بیان اینکه این شرکت بازوی اجرایی طرح مواسات در بانک پارسیان است، در این رابطه اظهار کرد: حسب دستور مدیرعامل بانک پارسیان، شرکت معین پارسیان متولی تهیه اقلام غذایی برای خانواده‌های نیازمند و کودکان و توزیع بسته‌ها است.
وی ادامه داد: توزیع اقلام غذایی میان نیازمندان در سنوات گذشته نیز انجام‌شده که مدت‌زمان آن در ایام وفات حضرت خدیجه (س) و ولادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی (ع) است.
مدیرعامل شرکت معین پارسیان بیان کرد: در این دوره نیز تعداد ۳۰۰ بسته کمک معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات، تن ماهی، قند، شکر، رب، چای و یک بسته شامل تنقلات برای کودکان تهیه‌شده که توسط بنیاد خیریه «مادر مهربان» میان خانواده‌های شناسایی‌شده در اطراف تهران، توزیع خواهد شد.
بهرام هنرپرور، مدیر روابط عمومی بانک پارسیان نیز در این رابطه بیان کرد: بانک پارسیان افتخار دارد که هرساله کمک‌های مؤمنانه خود در ماه مبارک رمضان را در قالب بسته‌های معیشتی و به مناسبت وفات حضرت خدیجه (س) و ولادت امام حسن مجتبی (ع) تهیه و به مؤسسات خیریه جهت اهدا به نیازمندان واگذار کند.
وی ادامه داد: بانک پارسیان مسئولیت‌های اجتماعی خود را در قالب موضوعات دیگر ازجمله مدرسه‌سازی، احداث و تجهیز پروژه‌های بیمارستانی، اهدای نوشت‌افزار به دانش آموزان کم‌بضاعت مناطق محروم، حمایت از انجمن آلزایمر و جامعه معلولین، مشارکت در پروژه‌های ملی و عمرانی از قبیل آب‌رسانی و گازرسانی، نوسازی ناوگان تاکسی‌های فرسوده، ارائه تسهیلات به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا و دیگر فعالیت‌ها پیگیری می‌کند.
مدیر روابط عمومی بانک پارسیان افزود: همچنین بانک پارسیان توانست بر اساس بند ب تبصره ۱۶ بودجه ۱۴۰۰ کشور که بر حمایت از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و عمل به تکالیف قانونی تأکید دارد، تحقق ۱۱۱ درصدی هدف‌گذاری در پرداخت تسهیلات داشته باشد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1751919

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =