رفع محرومیت‌زدایی و ارتقاء زیرساخت‌های مناطق محروم البرز در دستور کار است

فرمانده قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) کشور گفت: در موضوعات مربوط به زیرساخت های سلامت، ورزش و مدرسه در استان به طور خاص به دلیل نیازهای مطرح شده ورود می‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ سردار «جمال‌الدین آبرومند» در جلسه محرومیت‌زدایی استان البرز که یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه این قرارگاه به فرمان مقام معظم رهبری با هدف محرومیت‌زدایی تشکیل شد، افزود: این قرارگاه در دوران کرونا با بسته‌های معیشتی کار خود را آغاز کرد و پس از این امر جامعه هدف و جغرافیای محروم کشور را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: با روی کار آمدن دولت آیت الله رئیسی تعاملات قرارگاه با دولت به حداکثر رسیده و در مجلس شورای اسلامی نیز حمایت‌های قانونی بسیار خوبی از اهداف قرارگاه می‌شود.

سردار آبرومند گفت: در سال گذشته اقدامات صورت گرفته در سطح ملی دنبال می‌شد و امسال به شکل مشخص به موضوعات استان‌ها ورود مستقیم داشتیم.

وی افزود: مواردی که در جلسه مطرح شد، مورد توافق است و طی تفاهمی در کمترین زمان ممکن وارد فاز اجرا می‌شویم.

این مسئول گفت: درصدد هستیم با تامین نیروهای جهادی در استان، توانمندسازی محله‌های محروم و حاشیه‌ای را اجرایی و عملیاتی خواهیم کرد.

وی افزود: در موضوعات مربوط به زیرساخت‌های سلامت، ورزش و مدرسه در استان به طور خاص به دلیل نیازهای مطرح شده ورود می کنیم.

سردار آبرومند با بیان اینکه توانمندسازی زنان سرپرست خانوا از طریق کارگروه اشتغال قرارگاه دنبال می‌شود، گفت: مناسب‌سازی مسکن معلولین و خانواده شهدا و تامین مسکن افراد تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) را در دستور کار قرار می‌دهیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1760506

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =