تهدید به «پیگیری» قالیباف علیه مدعیان «واگذاری شاسی‌بلندها به نمایندگان»

ایسنا نوشت: رئیس مجلس در واکنش به واگذاری خودروی فیدلیتی به نمایندگان گفت: براساس بند ۱۱ ماده ۲۲ آیین‌نامه مکلف به صیانت از مجلس هستم و درنگ هم نمی‌کنم هر متخلفی که بخواهد با تهمت زدن آبروی مجلس را ببرد مورد پیگیری قرار می‌گیرد و رسیدگی می‌کنیم.

  • نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه گزارشی درباره حواشی اخیر ایجاد شده برای مجلس (ادعای تحویل خودروی شاسی بلند به نمایندگان در جریان استیضاح اول وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد.

  • مالک شریعتی در جلسه علنی امروز (دوشنبه یازدهم اردیبهشت) مجلس با تبریک روز معلم و روز کارگر در تذکری گفت: حاشیه‌ای که قبل از استیضاح ایجاد شد و مجلس و دولت به آن ورود کرد، متاسفانه خوب بررسی نشد. وی ادامه داد: باید به این موضوع به طور کامل رسیدگی شود و از جزئیات آن گزارش بدهید که نمایندگان متهم نشوند.

  • محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار کرد: درباره این موضوع مسیر در حال طی شدن است بنده براساس بند ۱۱ ماده ۲۲ آیین‌نامه مکلف به صیانت از مجلس هستم و درنگ هم نمی‌کنم هر متخلفی که بخواهد با تهمت زدن آبروی مجلس را ببرد مورد پیگیری قرار می‌گیرد و رسیدگی می‌کنیم.

  • بعد از پاسخ قالیباف، شریعتی نماینده تهران مجدد گفت که ان‌شاءالله این اتفاق بیفتد تا نظام و مجلس متهم نشوند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1760739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =