اعلام آمادگی برجامی ایران برای پذیرش «متن مورد توافق سال‌گذشته»

مهرنوشت : مشاور تیم مذاکره‌کننده ایران گفت: ایران همچنان از احیای توافق هسته‌ای استقبال می‌کند و متن مورد توافق سال گذشته، قابل قبول است.

  • مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره‌کننده ایران برای لغو تحریم‌ها که با هیأت همراه رئیس‌جمهور به سوریه سفر کرده است، به بیان دیدگاه درباره مسائل مختلف از جمله سفر رئیس‌جمهور ایران به سوریه و پرونده مذاکرات لغو تحریم پرداخت.

  • محمد مرندی درباره سفر رئیس‌جمهور کشورمان به سوریه و پیامدهای این سفر به المیادین گفت: سفر رئیس جمهور ایران به سوریه تأثیر زیادی بر روابط نظامی بین دو کشور خواهد داشت و سوریه در نتیجه پیامدهای این سفر خواهد توانست از مرزهای دریایی، زمینی و هوایی خود محافظت کند.

  • وی با اشاره به مذاکرات لغو تحریم افزود: ایران همچنان از احیای توافق هسته‌ای استقبال می‌کند و متن مورد توافق سال گذشته، قابل قبول است.وی ادامه داد: واشنگتن اراده سیاسی برای امضای توافقنامه را ندارد زیرا بایدن می ترسد که او توافقنامه را امضا و رقیبش در انتخابات از آن علیه او استفاده کند.

  • مرندی همچنین تصریح کرد: روابط ایران با روسیه و چین بسیار توسعه یافته است و روابط تهران با کشورهای آمریکای جنوبی نیز گسترش زیادی داشته است.


بیشتر بخوانید:۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1762077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =