روزنامه دولت: آیندگان از برکناری مدیری چون فاطمی‌امین «تعجب» خواهند کرد!

روزنامه ایران نوشت: اکثر انتقاداتی که نمایندگان مجلس به فاطمی‌امین مطرح کردند، مباحث حاشیه‌ای، نادرست، بی‌ارتباط با وزارت صمت یا اتهام و افترا بود در آینده اگر پژوهشگران به آمار عملکرد بخش صنعت، معدن و تجارت در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نگاه کنند، تعجب خواهند کرد که چطور مدیر موفق این بخش توسط مجلس وقت، ‌استیضاح شده است

  • با فروکش کردن هیجانات استیضاح، مروری بر انتقاداتی که نمایندگان مجلس به عملکرد فاطمی‌امین می‌کردند، نشان می‌دهد با یک استیضاح سیاسی مواجه بودیم. اکثر انتقاداتی که نمایندگان مجلس به فاطمی‌امین مطرح کردند، مباحث حاشیه‌ای، نادرست، بی‌ارتباط با وزارت صمت یا اتهام و افترا بود.


  • روزنامه دولتی ایران در ادامه این گزارش نوشته است: برخی نمایندگان مجلس حتی برای حمله به فاطمی‌امین، تمام آمارهای مراجع آماری کشور از بانک مرکزی تا مرکز آمار و حتی مرکز پژوهش‌های مجلس را هم زیر سؤال بردند چراکه تمامی آمارهای رسمی حکایت از عملکرد موفق بخش صنعت، معدن و تجارت در دولت سیزدهم دارد. قطعاً در آینده اگر پژوهشگران به آمار عملکرد بخش صنعت، معدن و تجارت در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نگاه کنند، تعجب خواهند کرد که چطور مدیر موفق این بخش توسط مجلس وقت، ‌استیضاح شده است.

    بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1764682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =