دریافت ۶ درگاه پرداخت ملت، آپ، سامان، سپهر، سداد، ایران کیش، با یک بار ثبت نام

گرفتن درگاه پرداخت پایدار برای وب سایت و اطمینان از پایداری همیشگی آن یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی است.

همه‌ی کسب‌وکارها چه ابتدای فعالیت آنها باشد و چه سال‌ها از فعالیت آنها گذشته باشد، به یک درگاه پرداخت مطمئن احتیاج دارند که تراکنش‌های مشتریان را به سمت پرداخت سریع و امن هدایت کند.

برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی دو روش وجود دارد:

  1. دریافت درگاه پرداخت به صورت مستقیم از ارائه دهندگان خدمات پرداختی و PSPها
  2. دریافت درگاه پرداخت از شرکت‌های واسط پرداختی و پرداخت‌یارها

نکات قابل توجه و تفاوت اصلی این ۲ روش، زمان دریافت درگاه از آن ها، سرویس‌های جانبی ارائه شده و تعداد درگاه دریافتی است.

در روش اول با دریافت درگاه به صورت مستقیم از شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت، شما فقط همان یک درگاه را دریافت می‌کنید و در صورت بروز مشکل در آن درگاه، به درگاه دیگری دسترسی نخواهید داشت. اگر بخواهید از چند شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت نیز چند درگاه دریافت کنید تا درگاه پشتیبان داشته باشید، باید فرآیند ثبت نام و دریافت درگاه پرداخت اینترنتی از هرکدام از آنها را طی کنید و چند روز منتظر بمانید.

اما در روش دوم و با دریافت درگاه از پرداخت‌یارها، شما با یک بار ثبت نام به چند درگاه پرداخت دسترسی پیدا می‌کنید و علاوه بر اطمینان از پایداری درگاه، سایر سرویس‌های پرداختی مورد نیازتان را نیز دریافت می‌کنید.

دریافت همزمان ۶ درگاه پرداخت ملت، آپ، سامان، سپهر، سداد، ایران کیش از پرداخت یار زیبال

زیبال پرداخت یار رسمی بانک مرکزی و ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی است که مجوز رسمی فعالیت از شاپرک و بانک مرکزی دارد. زیبال بیشتر از ۵ سال است که در حوزه ارائه خدمات پرداختی به کسب‌وکارها فعالیت‌ می‌کند و به تازگی اقدام به ارائه ۶ درگاه پرداخت به صورت همزمان کرده است.

پیش تر زیبال ۴ درگاه پرداخت، سپهر، سداد، سامان و ایران کیش را ارائه می‌داد اما به تازگی برای تکمیل زنجیره سرویس‌های خود، دو درگاه آپ و به پرداخت ملت را نیز به لیست درگاه‌های پرداخت خود اضافه کرده است و با این کار، هر ۶ درگاه معتبر و وبهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی را به لیست درگاه‌های خود اضافه کرده است.

دریافت ۶ درگاه پرداخت چه مزیتی دارد؟

همانطور که در ابتدای این مطلب اشاره کردیم، درگاه‌های پرداخت ممکن است به دلایل زیرساختی، گاهی اوقات دچار اختلال شوند، در همین راستا دسترسی به درگاه پشتیبان اهمیت زیادی دارد. زیبال سرویسی به نام مسیردهی هوشمند دارد که در هر لحظه درگاه‌های پرداخت مختلف را پایش کرده و تراکنش‌ها را به بهترین درگاه پرداخت در آن لحظه هدایت می‌کند تا با این کار نرخ تراکنش‌های موفق، رضایت مشتریان شما و البته فروشتان حداکثر شود.

آیا ۶ درگاه پرداخت ارائه شده توسط زیبال با درگاه‌هایی که مستقیم توسط بانک ارائه می‌شود تفاوت دارند؟

خیر. دقیقا همان درگاه که به صورت مستقیم توسط PSP و بانک ارائه می‌شود، توسط زیبال نیز ارائه می‌شود. پرداخت یارها شرکت‌های پرداختی هستند که در راستای تسهیل دریافت سرویس‌های پرداختی و کمک به کسب‌وکارها مجوز ارائه درگاه پرداخت همراه با سرویس‌های جانبی کاربردی دارند و درگاه ارائه شده توسط آنها هیچ تفاوتی با درگاه ارائه شده توسط PSP ندارد.

۶ درگاه پرداخت همراه با دامنه‌ی گسترده‌ای از خدمات پرداختی

پرداخت یار زیبال باتوجه به تمرکز خود روی دغدغه‌های پرداختی کسب‌وکارها، سایر نیازهای آنها علاوه بر درگاه پرداخت را نیز شناسایی کرده است و همراه با این ۶ درگاه، سرویس‌های مالی و پرداختی کاربردی مانند تسویه حساب سریع و روزانه، بازگشت وجه آنی به حساب مشتری بدون دریافت اطلاعات حساب، پنل گزارش گیری حرفه‌ای و لحظه‌ای و وب سرویس‌های کاربری ارائه می‌دهد تا فقط با یک بار پیاده سازی زیرساخت زیبال، پاسخی جامع برای نیازهای پرداختی خود دریافت کنید.

برای مشاهده سرویس‌های درگاه پرداخت اینترنتی زیبال به صفحه درگاه زیبال https://zibal.ir/ipg مراجعه کنید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1770677

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =